FB pixel TP pixel
The Voice of the Moon
The Voice of the Moon

Hlas měsíce

The Voice of the Moon
Itálie | 1990 | Drama | Dramedy | 122 minut

Poslední film Federica Felliniho, který Fellini uvedl do kin krátce po oslavě sedmdesátin a pouhé tři roky před svou smrtí. Děj satirické komedie vychází z románu Ermanna Cavazzoniho Poéma o náměsíčných a zároveň je koláží témat a prvků, která Fellini prozkoumával ve svých předešlých dílech. Ivo Sal...

Poslední film Federica Felliniho, který Fellini uvedl do kin krátce po oslavě sedmdesátin a pouhé tři roky před svou smrtí. Děj satirické komedie vychází z románu Ermanna Cavazzoniho Poéma o náměsíčných a zároveň je koláží témat a prvků, která Fellini prozkoumával ve svých předešlých dílech. Ivo Salvini (Roberto Benigni) opustil brány léčebny a vydává se hledat lásku.. Po odmítnutí svou vyvolenou Aldinou se však Ivo přidává k vysloužilému prefektovi Gonellovi (Paolo Villaggio) a společně prošetřují divoké komploty na severoitalském předměstí. Ani ve společnosti paranoického Gonelly se ovšem Ivo nevzdává své víry v dobrotu a lásku mezi lidmi, ať už je svět jakkoliv šílený.

IMDb  64 % CSFD  71 %

Hlas měsíce online

Sledovat Hlas měsíce online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hlas měsíce online, zda je ke stažení a zda má Hlas měsíce dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
český dabing | od 6. 5. 2022
Zdarma

Hlas měsíce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Hlas měsíce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Hlas měsíce postavy.

Roberto Benigni
Roberto Benigni
Ivo Salvini
Paolo Villaggio
Paolo Villaggio
Gonnella
Angelo Orlando
Angelo Orlando
Nestore
Marisa Tomasi
Marisa Tomasi
Marisa
Dario Ghirardi
Dario Ghirardi
Journalist
Nigel Harris
Nigel Harris
Giuanin Micheluzzi
Dominique Chevalier
Dominique Chevalier
Terzio Micheluzzi
Eraldo Turra
Eraldo Turra
l'avvocato

Hlas měsíce recenze a hodnocení