FB pixel TP pixel
Hledá se táta
Hledá se táta

Hledá se táta!

Hledá se táta
Česko | 1961 | Komedie | Romantická komedie

Vše začíná ve chvíli, kdy do ústavu přicházejí dva muži. Pan Houdek, který se jde podívat na malého Honzíka Slavatu, nemanželské dítě své kolegyně, které chce adoptovat, a mladý Standa Hurych, který tu nastupuje na místo řidiče. Hezká ošetřovatelka Magda považuje omylem za otce Standu a jeho reakce ...

Vše začíná ve chvíli, kdy do ústavu přicházejí dva muži. Pan Houdek, který se jde podívat na malého Honzíka Slavatu, nemanželské dítě své kolegyně, které chce adoptovat, a mladý Standa Hurych, který tu nastupuje na místo řidiče. Hezká ošetřovatelka Magda považuje omylem za otce Standu a jeho reakce ji rozzlobí. Když si však paní Houdková vynutí, že k adopci nedojde dřív než bude znám pravý otec dítěte, nabídne se Standa Magdě, že otce vypátrá. Hned se také do nelehkého úkolu pustí. Začíná témeř detektivní pátrání v němž nechybí řada komických zápletek, situací plných zmatků, bláznivá honička s policisty a překvapivé rozuzlení celého případu, samozřejmě s nezbytným "štastným koncem".

Hrají: Vladimír Menšík, Gabriela Vránová, Felix le Breux, Marcela Martínková, Eva Miláčková, Josef Kemr, Libuše Havelková

Režie: František Daniel

Hledá se táta! online

Sledovat Hledá se táta! online můžeš na České kino. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hledá se táta! online, zda je ke stažení a zda má Hledá se táta! dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hledá se táta! recenze a hodnocení

Ve filmu Hledá se táta! hrají Vladimír Menšík, Gabriela Vránová, Felix le Breux, Marcela Martínková, Eva Miláčková, Josef Kemr, Libuše Havelková.

Film Hledá se táta! režíruje František Daniel.

Film Hledá se táta! můžete vidět na České kino.

Film Hledá se táta! je online na České kino, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.