FB pixel TP pixel
Ichi

Ichi, slepá samurajka

Ichi
Japonsko | 2008 | Drama | 120 minut

Ichi (Ayase Haruka) je slepá Goze, která aby přežila, vydělává si hraním na šamisen. Není však dobrá jen v hraní na šamisen, ale i v boji s mečem, který ji slouží jako slepecká hůl. Už několik let hledá jistého mistra Laidó, který ji nechal jako malou v domě Goze, aby se tam naučila hrát a zajistil ...

Ichi (Ayase Haruka) je slepá Goze, která aby přežila, vydělává si hraním na šamisen. Není však dobrá jen v hraní na šamisen, ale i v boji s mečem, který ji slouží jako slepecká hůl. Už několik let hledá jistého mistra Laidó, který ji nechal jako malou v domě Goze, aby se tam naučila hrát a zajistil ji tak nějakou budoucnost. Někdy ji navštěvoval a učil ji boji, ale Ichi se nikdy nedozvěděla, kdo to byl a jestli to třeba není její otec. Proto ho hledá, aby zjistila jeho pravý původ. Náhodou se dozví, že by se měl objevit ve městě Bitou. Jenomže čekat ve městě, které je zrovna terorizováno klanem Banki, není dvakrát bezpečné. Ichi bude muset využít své dovednosti, aby vůbec přežila, i když se jí snaží pomáhat jistý Toma (Osawa Takao), který ji náhodně potkal. Jenže i on má své problémy a jistý hendikep, kterého se bude muset, aby přežil, zbavit.

IMDb  67 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.

Ichi, slepá samurajka online

Ichi, slepá samurajka online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ichi, slepá samurajka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ichi, slepá samurajka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ichi, slepá samurajka postavy.

Ichi, slepá samurajka recenze a hodnocení

Ve filmu Ichi, slepá samurajka hrají Haruka Ayase, Yosuke Kubozuka, Takao Osawa, Shidou Nakamura, Tetta Sugimoto, Megumi Yokoyama, Riki Takeuchi.

Film Ichi, slepá samurajka režíruje Fumihiko Sori.

Film Ichi, slepá samurajka má 120 minut.

Film Ichi, slepá samurajka není zatím nikde online.

Film Ichi, slepá samurajka není zatím kde sledovat.