FB pixel TP pixel
Maria by Callas
Maria by Callas

Já, Maria Callas

Maria by Callas
Francie | 2017 | Dokumenty | Umění | 113 minut

Poprvé, čtyřicet let po své smrti, vypráví nejslavnější operní pěvkyně všech dob Maria Callas svůj příběh – a to vlastními slovy. Výjimečný dokument o řecko-americké operní ikoně je důmyslně složen z dosud neznámých archivních záběrů, nezveřejněných fotografií a nahrávek, osobní korespondence i vzác...

Poprvé, čtyřicet let po své smrti, vypráví nejslavnější operní pěvkyně všech dob Maria Callas svůj příběh – a to vlastními slovy. Výjimečný dokument o řecko-americké operní ikoně je důmyslně složen z dosud neznámých archivních záběrů, nezveřejněných fotografií a nahrávek, osobní korespondence i vzácných zákulisních scén. Skrze ně snímek Toma Volfa odhaluje podstatu výjimečné ženy, která se ze skromných začátků v New Yorku stala zbožňovanou mezinárodní superstar. Nechybí ani intimní vhled do jejích obav, strachů a depresí: Callasovou tu slyšíme mluvit o umění, rodině, ale i milostné zradě. Maria Callas: vášnivá i tragická diva, bytost pevná i křehká – ale vždy fascinující.

IMDb  72 % CSFD  87 %

Já, Maria Callas online

Sledovat Já, Maria Callas online můžeš na DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Já, Maria Callas online, zda je ke stažení a zda má Já, Maria Callas dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 16. 12. 2020
Předplatné za 135 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Já, Maria Callas obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Já, Maria Callas, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Já, Maria Callas postavy.

María Callas
María Callas
Herself (archive footage)
Joyce DiDonato
Joyce DiDonato
Narrator / Voice of María Callas
King Edward VIII
King Edward VIII
Himself (archive footage)
Wallis Simpson
Wallis Simpson
Herself (archive footage)
Rudolf Bing
Rudolf Bing
Himself
David Frost
David Frost
Himself
Tom Volf
Tom Volf
Režie

Já, Maria Callas recenze a hodnocení