FB pixel TP pixel
L.A. Without a Map
L.A. Without a Map

Jak se neztratit v L.A.

L.A. Without a Map
Francie | 1999 | Komedie | Romantická komedie | 107 minut

Mladý Richard zdědil pohřební ústav po svém otci ve Skotsku. Zanedlouho by se měl oženit s Joy, dceru bohatého místního obchodníka, tajně však touží po něčem jiném. Poznává krásnou herečku Barbaru z Los Angeles, opouští jistotu a vybere se přes Atlantik do L.A. Již nápis v taxíku z letiště Vítejte v...

Mladý Richard zdědil pohřební ústav po svém otci ve Skotsku. Zanedlouho by se měl oženit s Joy, dceru bohatého místního obchodníka, tajně však touží po něčem jiném. Poznává krásnou herečku Barbaru z Los Angeles, opouští jistotu a vybere se přes Atlantik do L.A. Již nápis v taxíku z letiště Vítejte v Kalifornii, přizpůsobte tomu Vaše chování ho varuje, že nemusí být všechno tak, jak by si to představoval on. Podaří se mu dosáhnout svůj cíl a získat lásku svého života?

IMDb  62 % CSFD  61 %

Jak se neztratit v L.A. online

Sledovat Jak se neztratit v L.A. online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jak se neztratit v L.A. online, zda je ke stažení a zda má Jak se neztratit v L.A. dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 17. 9. 2022
Cena nezjištěna

Jak se neztratit v L.A. obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jak se neztratit v L.A., kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jak se neztratit v L.A. postavy.

David Tennant
David Tennant
Richard
Julie Delpy
Julie Delpy
Julie
Vinessa Shaw
Vinessa Shaw
Barbara
Steve Huison
Steve Huison
Billy
Tony Peers
Tony Peers
Vicar
Margo Stanley
Margo Stanley
Mrs. Blenkinsop
Malcolm Tierney
Malcolm Tierney
Joy's Dad
Margi Clarke
Margi Clarke
Bradford Woman
Diana Graham
Diana Graham
Hudba

Jak se neztratit v L.A. recenze a hodnocení

Ve filmu Jak se neztratit v L.A. hrají David Tennant, Julie Delpy, Vinessa Shaw, Vincent Gallo, Steve Huison, Tony Peers, Margo Stanley.

Film Jak se neztratit v L.A. režíruje Mika Kaurismäki.

Film Jak se neztratit v L.A. má 107 minut.

Film Jak se neztratit v L.A. můžete vidět na Starmax.

Film Jak se neztratit v L.A. je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.