FB pixel TP pixel
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách

Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách

Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
Česko | 1975 | Komedie | Situace | 120 minut

Slavná filmová komedie o zásadovém bytovém referentovi a neslavném osudu posledních českých vodníků. Zbylo jich už jen sedm. Pan Wassermann s chotí a dcerou Polly a jejich sloužící, Karel, Bertík a Alois s dcerou Janou. I jejich konec se však zdá neodvratný, zejména poté, kdy je Lojzíkovi za obětavo...

Slavná filmová komedie o zásadovém bytovém referentovi a neslavném osudu posledních českých vodníků. Zbylo jich už jen sedm. Pan Wassermann s chotí a dcerou Polly a jejich sloužící, Karel, Bertík a Alois s dcerou Janou. I jejich konec se však zdá neodvratný, zejména poté, kdy je Lojzíkovi za obětavost přidělen nový suchý byt I. kategorie s ústředním topením a informací, že jejich vlhký domek na břehu Vltavy bude zbourán. Tomu se vodníci rozhodnou zabránit za každou cenu a vydají se za bytovým referentem doktorem Mráčkem, který má jejich případ na starosti...

IMDb  76 % CSFD  83 %

Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách online

Sledovat Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách online, zda je ke stažení a zda má Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
DaFilms
DaFilms
od 18. 5. 2022
Předplatné za 145 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
O2TV
O2TV
od 8. 4. 2022
Půjčení za 59 Kč
Starmax
Starmax
od 6. 2. 2022
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 12. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč

Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách postavy.

Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších českých komedií do parného léta, které najdete na Voyo
15 nejlepších českých komedií do parného léta, které najdete na Voyo
11.07.2022 13:00:00 | Tipy na film

Prázdniny začínají a léto znamená nové dobrodružství nebo nějaký ten románek. Na Voyo proto vznikla rubrika letních komedií, ve které najdeme celou řadu českých snímků, z nichž letní pohoda přímo sálá.

12 nejlepších filmů a seriálů, kterými můžete zavzpomínat na Libuši Šafránkovou
12 nejlepších filmů a seriálů, kterými můžete zavzpomínat na Libuši Šafránkovou
09.06.2021 15:00:00 | Tipy na film

Tuzemský film dnes hlásí obrovskou ztrátu. Po náhlé srdeční příhodě totiž zemřela národem milovaný Libuše Šafránková, jež byla dokonce zvolena nejlepší herečkou v historii naší kinematografie. Pojďme uctít její památku za pomoci jejích nejlepších filmových i seriálových projektů.

10 pohodových českých filmů, pro ty, kterým se líbily Ženy v běhu
10 pohodových českých filmů, pro ty, kterým se líbily Ženy v běhu
15.02.2019 | České novinky

Česká kina zase po nějaké době ovládají české filmy. Upřímně - ono bylo na čase, aby Freddyho Mercuryho někdo sundal z trůnu. Čert tomu chtěl a momentálně vládnou Ženy v běhu a za poslední týden se k nim přidal nový film Jirky Mádla Na střeše. Vybrali jsme na valentýnský víkend desítku podobných kousků s českou značkou.

10 nejlepších filmů a seriálů Václava Vorlíčka
10 nejlepších filmů a seriálů Václava Vorlíčka
06.02.2019 18:00:00 | České novinky

Ve věku nedožitých 89 let nás opustila legenda českého filmu Václav Vorlíček. Absolvent pražské FAMU, uznávaný režisér a scénárista, se nejvíce proslavil vánoční pohádkou Tři oříšky pro Popelku. Z jeho mysli ale vzniklo mnoho dalších skvělých filmů a televizních seriálů. Vybrali jsme pro vás desítku těch nejlepších.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

15 nezapomenutelných českých komedií
15 nezapomenutelných českých komedií
16.02.2018 | České novinky

Každý národ má své poklady. A my máme české pivo, Jaromíra Jágra, staroměstský orloj - a své filmové komedie. Za hranicemi jim sice moc nerozumí, ale o to víc je my milujeme. A kdybychom měli vybrat těch nejlepších 15? Bude to setsakra těžké, vždyť jich vzniklo tolik! Ale šli jsme do toho po hlavě...

Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
2 569 546 diváků

Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách recenze a hodnocení

Tvůj názor na Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách?

Ve filmu Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách hrají Jaromír Hanzlík, Libuše Šafránková, František Filipovský, Vladimír Menšík, Stella Zázvorková.

Film Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách režíruje Václav Vorlíček.

Film Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách má 120 minut.

Film Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách vidělo v českých kinech 2 569 546 diváků.

Film Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Jak utopit Dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách je online na DaFilms, KVIFF TV, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.