FB pixel TP pixel
Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji
Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji

Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji

Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji
| 2000

Dokument expedice kolem Kančenčongy.Trasa vede z letiště v Taplejungu proti proudu řeky Tamur a Ghunsy Kholy do Pangpemy, severního základního tábora Kančenčongy. Odtud zpět do Ghunsy a na východ přes pět vysokých sedel do jižního base-campu. Z Tseramu podél Simbuy Kholy a Kabeli Kholy do Suketaru. ...

Dokument expedice kolem Kančenčongy.Trasa vede z letiště v Taplejungu proti proudu řeky Tamur a Ghunsy Kholy do Pangpemy, severního základního tábora Kančenčongy. Odtud zpět do Ghunsy a na východ přes pět vysokých sedel do jižního base-campu. Z Tseramu podél Simbuy Kholy a Kabeli Kholy do Suketaru. Film popisuje nejen krásné scenérie třetí nejvyšší hory světa, ale i útrapy a duševní rozpoložení členů výpravy.

Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji online

Sledovat Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji online, zda je ke stažení a zda má Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 14. 9. 2023
Zdarma
KoukeYTe
KoukeYTe
HD kvalita | SD kvalita |
Zdarma
Starmax
Starmax
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 12. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tvůj názor na Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji?

Ve filmu Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji hrají .

Film Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji režíruje .

Film Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji můžete vidět na Kinobox.

Film Kančenčonga: Čundrácí v Himálaji je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.