FB pixel TP pixel
Kiki, Love to Love
Kiki, Love to Love

KIKI: Pojďme na to!

Kiki, Love to Love
Španělsko | 2016 | Komedie | Romantická komedie | 102 minut

Během horkého madridského léta se odvíjí pět příběhů lásky, partnerských vztahů a jejich vtipných sexuálních úchylek. Milenecké páry musí prolomit společenské konvence, i vlastní zábrany, aby prozkoumali svoje erotické tužby a obnovili vášeň. Postupně objevují neobyčejné zdroje sexuálního požitku, k...

Během horkého madridského léta se odvíjí pět příběhů lásky, partnerských vztahů a jejich vtipných sexuálních úchylek. Milenecké páry musí prolomit společenské konvence, i vlastní zábrany, aby prozkoumali svoje erotické tužby a obnovili vášeň. Postupně objevují neobyčejné zdroje sexuálního požitku, které mají za cíl okořenit jejich partnerský život. Jednotlivé tabu jsou odhalované jedno po druhém s hravostí a humorným nadhledem.

IMDb  65 %

KIKI: Pojďme na to! online

Sledovat KIKI: Pojďme na to! online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film KIKI: Pojďme na to! online, zda je ke stažení a zda má KIKI: Pojďme na to! dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

KIKI: Pojďme na to! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu KIKI: Pojďme na to!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu KIKI: Pojďme na to! postavy.

KIKI: Pojďme na to! recenze a hodnocení

Ve filmu KIKI: Pojďme na to! hrají Belén Cuesta, Candela Pena, Natalia de Molina, Alexandra Jiménez, Paco León, Luis Callejo, Mari Paz Sayago.

Film KIKI: Pojďme na to! režíruje Paco León.

Film KIKI: Pojďme na to! má 102 minut.

Film KIKI: Pojďme na to! můžete vidět na Starmax.

Film KIKI: Pojďme na to! je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.