FB pixel TP pixel
Failure to Launch

Lemra líná

Failure to Launch
USA | 2006 | Komedie | Romantická komedie | 97 minut

Tripp je třicátník žijící stále se svými rodiči Sue a Alem. Jeho nejlepší přátelé Demo a Ace žijí také s rodiči a vypadají, že jsou na to hrdí. Alovi a Sue se to nelíbí. Zjistí, že dospělý syn jejich přátel, který se právě odstěhoval od rodičů, tak učinil proto, že si kvůli tomu rodiče najali expert...

Tripp je třicátník žijící stále se svými rodiči Sue a Alem. Jeho nejlepší přátelé Demo a Ace žijí také s rodiči a vypadají, že jsou na to hrdí. Alovi a Sue se to nelíbí. Zjistí, že dospělý syn jejich přátel, který se právě odstěhoval od rodičů, tak učinil proto, že si kvůli tomu rodiče najali expertku. Tou expertkou je Paula, která věří, že muž zůstává žít s rodiči kvůli nízkému sebevědomí. Jejím úkolem je začít s mužem chodit, vybudovat jeho sebevědomí a přesunout jeho vazbu od rodičů k ní. Muže obelhává, odmítá sexuální kontakt, ale dovoluje mu se do ní zamilovat, předstírá, že má ráda stejné věci jako on a nechává ho pomoci jí projít (falešnými) krizovými situacemi, nechá se „schválit“ jeho přáteli a dá mu příležitost ji v něčem poučit – on se po tom všem odstěhuje od rodičů, aby se stal nezávislým.

Hrají: Matthew McConaughey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper, Terry Bradshaw, Tyrel Jackson Williams, Patton Oswalt, Rob Corddry

Režie: Tom Dey

IMDb  56 % Kinobox  55 %

Lemra líná online

Sledovat Lemra líná online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lemra líná online, zda je ke stažení a zda má Lemra líná dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 31. 3. 2018
Půjčení za 67 Kč Nákup (HD) za 130 Kč
iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 5. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lemra líná novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Lemra líná, které najdeš na našem webu.

20 nově přidaných filmů na Netflixu s češtinou, o kterých jste nevěděli
20 nově přidaných filmů na Netflixu s češtinou, o kterých jste nevěděli
03.10.2021 14:00:00 | Tipy na film

Se začátkem měsíce Netflix tradičně přidává nové filmy do své nabídky. Kromě dříve anoncovaných titulů opět přidal i řadu snímků, jejichž zařazení dříve nekomunikoval.

28 filmů, které jsou od 1. března nově dostupné na Netflixu
28 filmů, které jsou od 1. března nově dostupné na Netflixu
04.03.2021 | Tipy na film

I začátek března se na Netflixu nese ve znamení přidávání nových filmů, které Netflix licenčně zakoupil od třetích stran. Pro vaši přehlednost jsme je rozřadili na filmy s dabingem, titulky i bez české lokalizace.

Poslední hlášení! Z Netflixu na konci ledna zmizí přes 20 filmů
Poslední hlášení! Z Netflixu na konci ledna zmizí přes 20 filmů
29.01.2021 11:00:00 | Tipy na film

Smutné období na konci každého měsíce je opět zde a Netflix se chystá na pročištění svého katalogu kvůli ukončení licenčních práv k některým snímkům. Těch je v lednu něco přes dvacet a pokud budeme počítat i seriály, pak i výrazně více. Plakat budou hlavně fanoušci Strážců vesmíru!

75 nových filmů s českými titulky na Netflixu
75 nových filmů s českými titulky na Netflixu
01.11.2018 12:40:00 | Tipy na film

Ne, to není překlep. Netflix opravdu za poslední týden přidal více než 70 filmů s českými titulky, z toho hned 50 dneska. Znamená to signál, že se blíží lokalizace? Mrkli jsme na největší pecky a trochu si zaspekulovali, jak to bude dál.

Lemra líná zajímavosti

Rozpočet
50 000 000 $
Celosvětové tržby
130 224 158 $
Tržby v USA
88 715 192 $
Tržby v českých kinech
1 297 187 Kč
Návštěvnost v českých kinech
13 546 diváků

Lemra líná recenze a hodnocení

Ve filmu Lemra líná hrají Matthew McConaughey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper, Terry Bradshaw, Tyrel Jackson Williams, Patton Oswalt, Rob Corddry.

Film Lemra líná režíruje Tom Dey.

Film Lemra líná má 97 minut.

Film Lemra líná měl rozpočet 50 000 000 $.

Film Lemra líná vidělo v českých kinech 13 546 diváků.

Film Lemra líná můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Lemra líná je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.