FB pixel TP pixel
Lifeforce
Lifeforce

Lifeforce

Lifeforce
Velká Británie | 1985 | 102 minut

e zjištěno slabé radarové rušení vycházející ze závoje komety. Podrobnějším zkoumání odhaluje obrovskou loď, která se nechává unášet v ohonu komety. Neodpovídá na žádné volání a tak je posádkou považován za prázdnou skořápku unášenou vesmírem. Kapitán se proto rozhodne navštívit neznámý vesmírný kor...

e zjištěno slabé radarové rušení vycházející ze závoje komety. Podrobnějším zkoumání odhaluje obrovskou loď, která se nechává unášet v ohonu komety. Neodpovídá na žádné volání a tak je posádkou považován za prázdnou skořápku unášenou vesmírem. Kapitán se proto rozhodne navštívit neznámý vesmírný koráb. Vše probíhá hladce. Posádka v obrovské lodi nalezne kromě vysušený zbytků nějaké formy života podobající se netopýrům a také tři skleněné rakve s dvěma muži a jednou ženou. Ti jsou přeneseni na Churchilla a loď se vydává směrem k zemi.Po 30 dnech bez kontaktu s raketoplánem Churchill je rozhodnuto o záchranné misi, která má najít posádku lodi a zjistit co se stalo. Jediné co nalézají jsou poletující zbytky vysušených lidí a tři skleněné rakve. Avšak je zjištěno, že chybí záchranný modul, který je později nalezen a v něm i kapitán raketoplánu Churchill Carlsen s hrůzostrašným příběhem, který se odehrál při návratu lodi na zem.

Hrají: Steve Railsback, Peter Firth, Frank Finlay, Mathilda May, Patrick Stewart, Michael Gothard, Nicholas Ball

Režie: Tobe Hooper

IMDb  61 % Kinobox  62 %

Lifeforce online

Sledovat Lifeforce online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lifeforce online, zda je ke stažení a zda má Lifeforce dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Lifeforce novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Lifeforce, které najdeš na našem webu.

10 filmů pro ty, kteří nesnáší šmejd z vesmíru jako Muži v černém
10 filmů pro ty, kteří nesnáší šmejd z vesmíru jako Muži v černém
21.06.2019 | Tipy na film

Muži v černém už počtvrté zachraňují Zemi před vesmírnými migranty. Ne, že by to ve filmovém světě nebylo potřeba. Mimozemšťané jsou jedni z nejoblíbenějších filmových antagonistů, a aspoň v deseti případech by se hodilo mít po ruce nějakou tu šikovnou vládní organizaci, která je potírá.

Lifeforce recenze a hodnocení

Ve filmu Lifeforce hrají Steve Railsback, Peter Firth, Frank Finlay, Mathilda May, Patrick Stewart, Michael Gothard, Nicholas Ball.

Film Lifeforce režíruje Tobe Hooper.

Film Lifeforce má 102 minut.

Film Lifeforce můžete vidět na iTunes.

Film Lifeforce je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.