FB pixel TP pixel
Don't Kill It
Don't Kill It

Lovec démonů

Don't Kill It
USA | 2016 | Horory | Démoni | 93 minut

V městečku Chicory Creek v Mississippi se odehraje série záhadných vražd. Do města tou dobou přijíždí podivím Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který má neobvyklého koníčka – loví démony. Místní policie a agentka FBI Evelyn Pierce ho nejprve podezřívají, ale vzhledem k nevysvětlitelným okolnostem v...

V městečku Chicory Creek v Mississippi se odehraje série záhadných vražd. Do města tou dobou přijíždí podivím Jebediah Woodley (Dolph Lundgren), který má neobvyklého koníčka – loví démony. Místní policie a agentka FBI Evelyn Pierce ho nejprve podezřívají, ale vzhledem k nevysvětlitelným okolnostem vražd nakonec Jebediah agentku přesvědčí o tom, že za vraždami skutečně stojí racionálně nevysvětlitelné síly. Agentka a lovec démonů spojují své síly, aby osvobodili město od nebezpečného vraha.

IMDb  52 % CSFD  43 %

Lovec démonů online

Sledovat Lovec démonů online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Lovec démonů online, zda je ke stažení a zda má Lovec démonů dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

Lovec démonů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Lovec démonů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Lovec démonů postavy.

Dolph Lundgren
Dolph Lundgren
Jebediah Woodley
James Chalke
James Chalke
Pastor Erikson
Kristina Klebe
Kristina Klebe
Agent Evelyn Pierce
Billy Slaughter
Billy Slaughter
Agent Jackson
Miles Doleac
Miles Doleac
Deacon Shepard
Elissa Dowling
Elissa Dowling
sexy demon
Sean Beavan
Sean Beavan
Hudba
Mike Mendez
Mike Mendez
Režie

Lovec démonů recenze a hodnocení