FB pixel TP pixel
Mariken
Mariken

Mariken

Mariken
Nizozemí | 2000 | Fantasy filmy | Rodinné | 92 minut

Mariken je překrásná a elegantní středověká pohádka - a vzrušující a podmanivé dobrodružství jedné svéhlavé, silné a výjimečné dívky. Mariken je sirotek. Žije na samotě v lese s podivínským starým poustevníkem. Nikdo neví, odkud pochází, dokonce ani onen excentrický poustevník Archibald, který ji je...

Mariken je překrásná a elegantní středověká pohádka - a vzrušující a podmanivé dobrodružství jedné svéhlavé, silné a výjimečné dívky. Mariken je sirotek. Žije na samotě v lese s podivínským starým poustevníkem. Nikdo neví, odkud pochází, dokonce ani onen excentrický poustevník Archibald, který ji ještě jako malé dítě našel v Přízračném lese. Naučí Mariken vše o okolním světě pomocí barevné, ale velmi cynické knihy Svět je fraška. Na jejich obživu jim stačí mléko jejich kozy. Jednoho dne se Mariken vydá do vesnice koupit novou kozu. Na své dobrodružné cestě do „skutečného světa" potká zábavné, zlé i starostlivé lidi a hodně toho zjistí o jejich dobrých i špatných stránkách.

Hrají: Jan Decleir, Willeke van Ammelrooy, Johanna ter Steege, Kees Boot, Fred Goessens

Režie: Biyi Bandele

IMDb  66 % Kinobox  62 %

Mariken online

Sledovat Mariken online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mariken online, zda je ke stažení a zda má Mariken dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 1. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mariken recenze a hodnocení

Ve filmu Mariken hrají Jan Decleir, Willeke van Ammelrooy, Johanna ter Steege, Kees Boot, Fred Goessens.

Film Mariken režíruje Biyi Bandele.

Film Mariken má 92 minut.

Film Mariken můžete vidět na Filmbox+.

Film Mariken je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.