FB pixel TP pixel
Between Strangers

Mezi cizinci

Between Strangers
Itálie | 2002 | Drama | 95 minut

Olivia po celé roky tajně kreslí a její sen ji vede od mateřské péče o nemocného manžela, k dceři, kterou její otec donutil k potratu, když jako mladičká dívka otěhotněla. Natalia se vrací k první titulní stránce, kterou získala jako fotografka, a snaží se zjistit, jaký byl další osud Angolanky, kte...

Olivia po celé roky tajně kreslí a její sen ji vede od mateřské péče o nemocného manžela, k dceři, kterou její otec donutil k potratu, když jako mladičká dívka otěhotněla. Natalia se vrací k první titulní stránce, kterou získala jako fotografka, a snaží se zjistit, jaký byl další osud Angolanky, kterou tehdy zachytila na film. Její otec, známý fotograf, však nechápe dceřiny výčitky svědomí a snahu vydat se jiným směrem. Catherine je vynikající violoncellistka, která zmizela od rodiny, a chce se pomstít otci, protože cítí zodpovědnost za zničený život své matky. Všechny tři ženy nalézají samy sebe ve vizi mladičké dívky a vzpomínky na dětství v nich probouzejí novou naději.

IMDb  62 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Mezi cizinci online

Mezi cizinci online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Mezi cizinci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Mezi cizinci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Mezi cizinci postavy.

Mezi cizinci recenze a hodnocení

Ve filmu Mezi cizinci hrají Sophia Loren, Mira Sorvino, Deborah Kara Unger, Pete Postlethwaite, Julian Richings, Klaus Maria Brandauer, Malcolm McDowell.

Film Mezi cizinci režíruje Edoardo Ponti.

Film Mezi cizinci má 95 minut.

Film Mezi cizinci není zatím nikde online.

Film Mezi cizinci není zatím kde sledovat.