FB pixel TP pixel
BETWEEN MOTHER AND DAUGHTER
BETWEEN MOTHER AND DAUGHTER

Mezi matkou a dcerou

BETWEEN MOTHER AND DAUGHTER
USA | 1999 | Drama | Vztahy

Carla Leone je krásná, populární a zakládá si na svém sebevědomí, které jí dovoluje být královnou střední školy, což jí nejedna dívka závidí. Je výborná studentka, randí s nejkrásnějšími chlapci a je také nejlepší plavkyní školního týmu. Jednoho dne však její matce Anně, která je za normálních okoln...

Carla Leone je krásná, populární a zakládá si na svém sebevědomí, které jí dovoluje být královnou střední školy, což jí nejedna dívka závidí. Je výborná studentka, randí s nejkrásnějšími chlapci a je také nejlepší plavkyní školního týmu. Jednoho dne však její matce Anně, která je za normálních okolností silnou a úspěšnou ženou, diagnostikují rakovinu prsu. Carlin svět se obrátí vzhůru nohama a dívka si rychle uvědomí následky matčiny nemoci. Její otec Joe není schopný svou dceru utěšit tak, jak by potřebovala. Sám se ztrácí v bezmoci a těžko se vyrovnává s faktem, že není v jeho silách dát věci znovu do pořádku. Carlin bratr Danny přijíždí na návštěvu z university, kde studuje a zoufale se snaží strávit smutné novinky. Carla se topí v úzkosti a strachu o svou matku a zároveň si uvědomuje, že bude dost možná jednoho dne v její kůži, protože rakovina prsu je většinou dědičná. S pomocí své nejlepší kamarádky Tiny se Carla učí, jak přijmout máminu těžkou situaci a přehodnotit svůj život.

IMDb  52 %

Mezi matkou a dcerou online

Sledovat Mezi matkou a dcerou online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mezi matkou a dcerou online, zda je ke stažení a zda má Mezi matkou a dcerou dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 4. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mezi matkou a dcerou recenze a hodnocení

Ve filmu Mezi matkou a dcerou hrají .

Film Mezi matkou a dcerou režíruje .

Film Mezi matkou a dcerou můžete vidět na HBO Max.

Film Mezi matkou a dcerou je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.