FB pixel TP pixel
My Mom's New Boyfriend
My Mom's New Boyfriend

Milenec je zločinec!

My Mom's New Boyfriend
USA | 2008 | Komedie | Romantická komedie | 97 minut

Když mladý agent FBI Henry Durand (Colin Hanks) odjížděl na tajnou misi, jeho máma (Meg Ryanová) byla stejná jako jiné osamělé matky: obětavá a hodně závislá na svém synovi, nešikovná, trochu moc při těle a zcela bez zájmu o opačné pohlaví. Neviděli se tři roky a po návratu se syn nestačí divit. Dom...

Když mladý agent FBI Henry Durand (Colin Hanks) odjížděl na tajnou misi, jeho máma (Meg Ryanová) byla stejná jako jiné osamělé matky: obětavá a hodně závislá na svém synovi, nešikovná, trochu moc při těle a zcela bez zájmu o opačné pohlaví. Neviděli se tři roky a po návratu se syn nestačí divit. Doma najde mladistvě vyhlížející sexy ženu, která zjevně našla nejen sama sebe, ale i muže, do něhož se zamilovala. A Henry, přestože se mu do toho nechce, musí se svou snoubenkou (Selma Blairová) bydlet pod jednou střechou s mámou i jejím milencem Tommym (Antonio Banderas). Copak o to, láska přece kvete v každém věku a i zralá žena se může zamilovat jako puberťačka. Jenže Henry brzy přijde na to, že muž, který ji tolik okouzlil, je zřejmě mezinárodně hledaný zloděj uměleckých předmětů, po němž pátrá i FBI...

IMDb  53 % CSFD  47 %

Milenec je zločinec! online

Sledovat Milenec je zločinec! online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Milenec je zločinec! online, zda je ke stažení a zda má Milenec je zločinec! dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 9. 9. 2022
Cena nezjištěna

Milenec je zločinec! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Milenec je zločinec!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Milenec je zločinec! postavy.

Meg Ryan
Meg Ryan
Marthy Durand
Antonio Banderas
Antonio Banderas
Thomas Martins
Selma Blair
Selma Blair
Emily Lock
Colin Hanks
Colin Hanks
Henry Durand
John Valdetero
John Valdetero
Agent Fedler
Eli Danker
Eli Danker
Jean Yves Tatao
Tom Adams
Tom Adams
Niko Evangelatos
Keith David
Keith David
FBI Chief Conrad
Enrico Colantoni
Enrico Colantoni
Enrico the Chef
George Gallo
George Gallo
Režie

Milenec je zločinec! recenze a hodnocení

Ve filmu Milenec je zločinec! hrají Meg Ryan, Antonio Banderas, Selma Blair, Colin Hanks, Trevor Morgan, John Valdetero, Eli Danker.

Film Milenec je zločinec! režíruje George Gallo.

Film Milenec je zločinec! má 97 minut.

Film Milenec je zločinec! můžete vidět na Starmax.

Film Milenec je zločinec! je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.