FB pixel TP pixel
My Mom's New Boyfriend
My Mom's New Boyfriend

Milenec je zločinec!

My Mom's New Boyfriend
USA | 2008 | Komedie | Romantická komedie | 97 minut

Když mladý agent FBI Henry Durand (Colin Hanks) odjížděl na tajnou misi, jeho máma (Meg Ryanová) byla stejná jako jiné osamělé matky: obětavá a hodně závislá na svém synovi, nešikovná, trochu moc při těle a zcela bez zájmu o opačné pohlaví. Neviděli se tři roky a po návratu se syn nestačí divit. Dom...

Když mladý agent FBI Henry Durand (Colin Hanks) odjížděl na tajnou misi, jeho máma (Meg Ryanová) byla stejná jako jiné osamělé matky: obětavá a hodně závislá na svém synovi, nešikovná, trochu moc při těle a zcela bez zájmu o opačné pohlaví. Neviděli se tři roky a po návratu se syn nestačí divit. Doma najde mladistvě vyhlížející sexy ženu, která zjevně našla nejen sama sebe, ale i muže, do něhož se zamilovala. A Henry, přestože se mu do toho nechce, musí se svou snoubenkou (Selma Blairová) bydlet pod jednou střechou s mámou i jejím milencem Tommym (Antonio Banderas). Copak o to, láska přece kvete v každém věku a i zralá žena se může zamilovat jako puberťačka. Jenže Henry brzy přijde na to, že muž, který ji tolik okouzlil, je zřejmě mezinárodně hledaný zloděj uměleckých předmětů, po němž pátrá i FBI...

Hrají: Meg Ryan, Antonio Banderas, Selma Blair, Colin Hanks, Trevor Morgan, John Valdetero, Eli Danker

Režie: George Gallo

IMDb  53 % Kinobox  51 %

Milenec je zločinec! online

Sledovat Milenec je zločinec! online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Milenec je zločinec! online, zda je ke stažení a zda má Milenec je zločinec! dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 7. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Milenec je zločinec! recenze a hodnocení

Ve filmu Milenec je zločinec! hrají Meg Ryan, Antonio Banderas, Selma Blair, Colin Hanks, Trevor Morgan, John Valdetero, Eli Danker.

Film Milenec je zločinec! režíruje George Gallo.

Film Milenec je zločinec! má 97 minut.

Film Milenec je zločinec! můžete vidět na Kinobox.

Film Milenec je zločinec! je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.