FB pixel TP pixel
The Ultimate Braai Master
The Ultimate Braai Master

Mistr afrického grilování Braai

The Ultimate Braai Master
Jižní Afrika | 2012 | Reality-show | Jídlo

Justin Bonello se vrací s další sérií věnovanou nejobtížnější kuchařské venkovní soutěži v Jižní Africe, a sázky jsou tentokrát mnohem vyšší! Mistr afrického grilování Braai je soutěž, v níž se tentokrát utká 15 týmů, které pocestují do srdce provincie KwaZulu Natal, do Zululandu. Odtud budou po dal...

Justin Bonello se vrací s další sérií věnovanou nejobtížnější kuchařské venkovní soutěži v Jižní Africe, a sázky jsou tentokrát mnohem vyšší! Mistr afrického grilování Braai je soutěž, v níž se tentokrát utká 15 týmů, které pocestují do srdce provincie KwaZulu Natal, do Zululandu. Odtud budou po dalších 60 dní soutěžící cestovat na 13 lokací mimo obvyklé cesty, celkem 8 000 km, a navíc do neprobádaných koutů a míst napříč celou Jižní Afrikou. Cesta je inspirovaná kuchařským uměním grilování ve stylu braai a může navždy změnit život jednoho týmu. Týmy, které neunesou výheň bitvy, budou čelit vyřazení a jejich sny tím pádem shoří na popel a jejich cesta předčasně skončí. Jen jeden tým nakonec oslaví, že se stal Mistrem afrického grilování Braai.

IMDb  74 %

Mistr afrického grilování Braai online

Sledovat Mistr afrického grilování Braai online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mistr afrického grilování Braai online, zda je ke stažení a zda má Mistr afrického grilování Braai dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 14. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.

Mistr afrického grilování Braai recenze a hodnocení

Tvůj názor na Mistr afrického grilování Braai?