FB pixel TP pixel
Monsoon-Reflections
Monsoon-Reflections

Monsoon-Reflections

Monsoon-Reflections
| 2008 | 23 minut

Procítěná úvaha o práci, genderových rolích a pomíjivé radosti na nepálském venkově. V krátkém, leč působivém dokumentu o dvou houževnatých rolnicích zachytila Stephanie Spray monotónní a vysilující povahu jejich práce v období monzunových dešťů. Díky blízkému vztahu mezi režisérkou a ženami (které ...

Procítěná úvaha o práci, genderových rolích a pomíjivé radosti na nepálském venkově. V krátkém, leč působivém dokumentu o dvou houževnatých rolnicích zachytila Stephanie Spray monotónní a vysilující povahu jejich práce v období monzunových dešťů. Díky blízkému vztahu mezi režisérkou a ženami (které byly rovněž cestujícími v monumentálním snímku Manakamana režisérského dua Stephanie Spray a Pacho Veleze) vzniká intimita a otevřenost, jež jsou v antropologických dílech jen velmi vzácné.

Monsoon-Reflections online

Sledovat Monsoon-Reflections online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Monsoon-Reflections online, zda je ke stažení a zda má Monsoon-Reflections dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 30. 3. 2022
Předplatné za 145 Kč

Monsoon-Reflections obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Monsoon-Reflections, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Monsoon-Reflections postavy.