FB pixel TP pixel
We Are the Best!

My jsme nejlepší!

We Are the Best!
Dánsko | 2013 | Drama | Hudba | 102 minut

Dvě 13leté dívky Bobo a Klara vyrůstají ve Stockholmu 80. let a cítí se přehlížené vlastními rodiči. Jsou osamělé, naštvané, jen tak se potloukají po ulicích a rozhodnou se založit punkovou ...

Dvě 13leté dívky Bobo a Klara vyrůstají ve Stockholmu 80. let a cítí se přehlížené vlastními rodiči. Jsou osamělé, naštvané, jen tak se potloukají po ulicích a rozhodnou se založit punkovou kapelu, i když neumí hrát na žádný hudební nástroj. Když se k nim však přidá slušná a věřící Hedvig s výjimečným hudebním talentem, jejich kapela i hudba náhle dávají smysl. Konečně mohou s punkovými účesy zvítězit nad sexistickými a nechutnými kluky, vyfintěnými koketními holkami a trapnými rodiči.

IMDb  72 % CSFD  66 %

My jsme nejlepší! online

Sledovat My jsme nejlepší! online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film My jsme nejlepší! online, zda je ke stažení a zda má My jsme nejlepší! dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Předplatné za 155 Kč

My jsme nejlepší! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu My jsme nejlepší!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu My jsme nejlepší! postavy.

My jsme nejlepší! recenze a hodnocení