FB pixel TP pixel
Mammuth
Mammuth

Na mamuta

Mammuth
Francie | 2010 | Komedie | 92 minut

Dělnice Louise (Yolande Moreauová), kterou spolu s jejími kolegyněmi přivedl na dlažbu prohnaný management továrny, přijde jednoho dne s nápadem na svérázné využití odškodného. Najímá nemotorného bezpečáka Michela (Bouli Lanners), aby jejich proradného šéfa zabil. Ač postupně přibývá mrtvol, sku...

Dělnice Louise (Yolande Moreauová), kterou spolu s jejími kolegyněmi přivedl na dlažbu prohnaný management továrny, přijde jednoho dne s nápadem na svérázné využití odškodného. Najímá nemotorného bezpečáka Michela (Bouli Lanners), aby jejich proradného šéfa zabil. Ač postupně přibývá mrtvol, skutečný cíl zakázky stále uniká. Dvojice hrdinů se tedy vydává za ním, a nese si s sebou i jedno malé, docela intimní tajemství. Další bizarní variace na žánr road movie je nesena pro tvůrčí duo typickou pokroucenou optikou vyprávění. Spojuje grotesku se surrealistickou absurditou a přidává pro autory typickou politickou nekorektnost. Zatím poslední film autorské dvojice je ironicky věnován památce francouzské anarchistky a revolucionářky Louise Michelové.

IMDb  61 % CSFD  62 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Na mamuta online

Na mamuta online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Na mamuta obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na mamuta, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na mamuta postavy.

Na mamuta recenze a hodnocení

Ve filmu Na mamuta hrají Gérard Depardieu, Yolande Moreau, Isabelle Adjani, Benoît Poelvoorde, Philippe Nahon, Bouli Lanners, Anna Mouglalis.

Film Na mamuta režíruje Gustave de Kervern, Benoît Delépine.

Film Na mamuta má 92 minut.

Film Na mamuta není zatím nikde online.

Film Na mamuta není zatím kde sledovat.