FB pixel TP pixel
The Wipers Times
The Wipers Times

Naše noviny slouží dvakrát

The Wipers Times
Velká Británie | 2013 | Historické filmy | Novináři | 90 minut

Bezprostředně po 1. světové válce se Fred Roberts stává novinářem a vypráví v redakci, jak v roce 1916 v zákopech našel funkční tiskařský lis. S pomocí bývalého tiskaře seržanta Harrise a s kamarádem Jackem Pearsonem coby asistentem založili Wipers Times, noviny, jejichž název vycházel ze způsobu, j...

Bezprostředně po 1. světové válce se Fred Roberts stává novinářem a vypráví v redakci, jak v roce 1916 v zákopech našel funkční tiskařský lis. S pomocí bývalého tiskaře seržanta Harrise a s kamarádem Jackem Pearsonem coby asistentem založili Wipers Times, noviny, jejichž název vycházel ze způsobu, jakým vojáci vyslovovali název města Ypres. I přes nesouhlas plukovníka Howfielda, ovšem pod záštitou generála Mitforda spatří světlo světa 23 čísel satirického magazínu, který podpoří morálku a je dokonce zmíněn ve světoznámém časopisu Tatler. Lis byl nakonec zničen německým granátem, ale brzy se našel další a titul magazínu se měnil podle místa, v němž se jednotka zrovna nacházela. Pearson a Roberts obdrželi medaili za statečnost, ale když byl druhému jmenovanému po válce nabídnut pouze post pisatele křížovek, rozhodl se přestěhovat do Kanady. Pearson se oženil a otevřel si hotel v Argentině. Oba muži zemřeli v 60. letech.

Hrají: Patrick Fitzsymons, Julian Rhind-Tutt, Steve Oram, Josh O'Connor, Jarrod Cooke, Colin Ash, Hugh Skinner

Režie: Andy De Emmony

IMDb  73 % Kinobox  65 %

Naše noviny slouží dvakrát online

Sledovat Naše noviny slouží dvakrát online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Naše noviny slouží dvakrát online, zda je ke stažení a zda má Naše noviny slouží dvakrát dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 6. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Naše noviny slouží dvakrát recenze a hodnocení

Tvůj názor na Naše noviny slouží dvakrát?

Ve filmu Naše noviny slouží dvakrát hrají Patrick Fitzsymons, Julian Rhind-Tutt, Steve Oram, Josh O'Connor, Jarrod Cooke, Colin Ash, Hugh Skinner.

Film Naše noviny slouží dvakrát režíruje Andy De Emmony.

Film Naše noviny slouží dvakrát má 90 minut.

Film Naše noviny slouží dvakrát můžete vidět na Filmbox+.

Film Naše noviny slouží dvakrát je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.