FB pixel
Zdroj:

HBO GO v uplynulých dnech přidalo do své nabídky znovu filmy jako Kráska a zvíře, Hodný dinosaurus nebo Hledá se Dory. Rovněž přibylo i spoustu méně výrazných nových titulů jako Ali & Cavett: Ali očima Dicka Cavetta, Rafael nebo Peelova rodina. Pojďme se ale podívat na největší filmy, které se na HBO GO do konce února objeví.

Syn temnoty Zdroj: TMDB

Syn temnoty

Superhrdinský horor Syn temnoty sleduje dobrodružství malého chlapce ze vzdálené mimozemské planety, který ztroskotal na Zemi uprostřed amerického venkova. Bezdětný pár, který nemluvně najde, se z něj pokouší vychovat dobrého člověka. Zároveň jej učí, jak ovládat zázračné schopnosti, které se u něho s přibývajícím věkem začnou rozvíjet. Místo aby se však stal pro lidstvo hrdinou, začnou se u něho projevovat temné pudy a z běžného pubertálního vzdoru a úzkosti se stane smrtící a děsivá noční můra. Zkrátka a dobře, zajímalo vás, co by se stalo, kdyby z Kal-Ela nevyrostl Clark Kent, ale psychotický magor, který neváhá použít svůj dar pro krvelačné řádění? Scenárista James Gunn vám na tuto otázku odpoví.
Film je již dostupný na HBO GO.

Online na Google Play (titulky), iTunes (dabing), Kuki (dabing), Rakuten (titulky) od 20. 9. 2019

Stockholm: Miluj svého únosce Zdroj: TMDB

Stockholm: Miluj svého únosce

Černá kriminální komedie Stockholm popisuje skutečné události z roku 1973, kdy byla za absurdních okolností přepadena Centrální stockholmská banka. Lars Nyström chce pomocí zajatých rukojmí vysvobodit z vězení svého parťáka Gunnara. Jednou z nich je i Bianca, vdaná úřednice a matka dvou dětí. Jednání s policií a dokonce i se samotným premiérem však uvázne na mrtvém bodě a hodiny čekání se protahují na celé dny. Lars rukojmím střídavě vyhrožuje a starostlivě dbá o jejich blaho a bezpečí. Začíná se tak mezi nimi, obzvláště mezi Larsem a Biancou, vytvářet specifický vztah, který později vejde do všeobecného povědomí jako psychologický fenomén zvaný "stockholmský syndrom." V hlavních rolích se představují Noomi Rapace a Ethan Hawke.
Film je již dostupný na HBO GO.

Online na Google Play (dabing) od 21. 8. 2019

Popelka Zdroj: TMDB

Popelka

Nová verze slavné pohádky o Popelce patří mezi první zářezy Disneyho filmového studia při pokusu oživit své klasické animáky hranou podobou. Této verze se chopil Kenneth Branagh a vytvořil starosvětskou pohádkovou nádheru, která zároveň dokáže hýřit i moderními prvky a rozšířit původní pohádku o nové linie, které příběh šikovně rozšiřují. Lily James je v hlavní roli naprosto dokonalá, stejně jako Richard Madden, a Cate Blanchett je v roli zlé macechy naprosto k sežrání. A chválit nadživotní hudbu Patricka Doyla snad ani nemá cenu. Tohle je prostě pohádková pecka a nejlepší Disneyho hraná adaptace stařičkých klasik.
Film je již dostupný na HBO GO.

Online na Google Play, HBO (titulky) (dabing), iTunes (titulky) (dabing), O2TV (dabing), Rakuten (dabing) od 13. 12. 2016

Rocketman Zdroj: TMDB

Rocketman

Epický fantaskní muzikál zachycuje neuvěřitelný osud Eltona Johna a zlomové okamžiky v jeho životě. Snímek sleduje úžasnou cestu zpěvákovy proměny z nesmělého začínajícího klavíristy Reginalda Dwighta na světovou superstar, kterou je dodnes. V hlavní roli se sluší vypíchnout perfektní výkon Tarona Egertona, který dokázal vystihnout Eltonovu jiskru v oku. A připomenout musíme i perfektní soundtrack. Ostatně Oscara za píseň letos Elton John nedostal pro nic za nic.
Film je již dostupný na HBO GO.

Online na Google Play (titulky), iTunes (dabing), Rakuten (dabing) od 3. 10. 2019

Moje ségra má prima bráchu Zdroj: TMDB

Moje ségra má prima bráchu

Dvojčata Maggie a Milo žili odděleně mnoho let. Ale v den, kdy oba náhodně ošidí smrt, se opět spojí v přehodnocování svých vlastních životů, aby zjistili, kde oba udělali chybu. Zatímco Maggie zkoumá své manželství, Milo jde navštívit svého exmilence Riche, učitele s pochybnou minulostí. Dvojčata si ale časem uvědomí, že víc než cokoli jiného, musejí nejdřív obnovit svůj vzájemný vztah. Zní vám to trochu tuctově? Ano, z popisu to tak může znít. Jenže tady září v hlavních rolích dokonalé dynamické duo ze Saturday Night Live Bill Hader a Kristen Wiig, kteří dokáží svou improvizací a energií pozvednout jakoukoli látku. Dejte jim šanci, už jen kvůli té famózní scéně s "Nothing's Gonna Stop Us Now", kterou vám sem cíleně nedám, abyste si nevyspoilerovali to nejlepší z filmu!
Film bude dostupný na HBO GO od 20. února.

Online na iTunes (titulky) (dabing), Rakuten od 17. 12. 2018

Na vlásku Zdroj: TMDB

Na vlásku

Aktuálně sice letí spíše Ledové království, ale my, co víme, že pánev je nejvíc, máme radši Na vlásku. I proto, že Na vlásku je disneyovský animák, který se po letech stále vyrovná tomu nejlepšímu od Pixaru a nasměroval Disneyho animovanou mašinérii na dráhu, na níž zůstává dodnes. Když se hledaný bandita Flynn rozhodne schovat v tajemné věži, stane se zajatcem krásné Lociky a hlavně jejích dlouhatánských vlasů! A ačkoli zpočátku oba jen hodlají využít toho druhého, asi všichni tušíte, jak to nakonec dopadne. A zásadní je, že je to pořád velká zábava pro děcka, ale i pro dospělé a domácí mazlíčky.
Film bude dostupný na HBO GO od 22. února.

Online na HBO (titulky) (dabing), iTunes, O2TV (dabing), Rakuten (titulky) (dabing) od 22. 2. 2020

Muži v černém: Globální hrozba Zdroj: TMDB

Muži v černém: Globální hrozba

Zapomeňte na Willíka Smithů! Muži v černém se rozšířili po celé planetě, ale stále nás chrání před šmejdem z vesmíru. Když dojde na nejnovější hrozbu, musí spojit síly ostřílený agent H s ksichtíkem Chrise Hemswortha a začínající agentka M v podání Tessy Thompson. Těm to sice neklape tolik jako v případě jejich předchozího filmu Thor: Ragnarok, ale film samotný šlape docela slušně. Jasně, jede se spíše samospádem, než že by vás nová štace Mužů v černém (nemělo by to být spíš Lidí v černém?) odpálila kvalitou do stratosféry. Ale pokud hledáte akčně komediální výplňovku na večer, tak je tohle docela ideální nášup. Ostatně nezapomeňte, že po skvělé jedničce se téhle sérii nikdy nepovedlo úplně adekvátně navázat.
Film bude dostupný na HBO GO od 23. února.

Online na Google Play (titulky), iTunes (titulky) (dabing), Kuki (dabing), Rakuten od 11. 10. 2019

Kniha džunglí Zdroj: TMDB

Kniha džunglí

Režisér Jon Favreau v loňském roce oživil klasiku všech klasik - Lvího krále - a my jsme na něj oprávněně hodili deku jednoho z nejpřeceňovanějších filmů uplynulých 12 měsíců. Pokud se chcete přesvědčit, že digitální fauna musí mít asistenci lidského prvku, aby nebyl výsledek mrtvolnou předělávkou, máte ideální možnost. Na HBO GO totiž přichází Favreauova Kniha džunglí, která se oproti Lvímu králi povedla náramně a kromě parádního pohádkového příběhu oživila s dokonalým hlasovým obsazením Baghíru, Balúa či opičáka Ludvíka s takovou chutí, že dodnes sbíráme ústa ze země.
Film bude dostupný na HBO GO od 29. února.

Online na Google Play (titulky), HBO (titulky) (dabing), iTunes (dabing), Rakuten (dabing) od 13. 9. 2017

Růžový panter na HBO GO! Zdroj: TMDB

Růžový panter na HBO GO!

Milovníci ztřeštěného humoru a policejních nešiků pozor - přichází ten největší idiot ze všech! Ano, HBO v průběhu února dodává do svého katalogu hned dva filmy s legendárním inspektorem Clouseauem, který bude zas a znovu pátrat po věhlasném diamantu Růžový panter. Již dnes, tj. 17. února, nás čeká Návrat Růžového pantera, ve kterém se po záhadném zloději vydává pátrat nejen největší policejní blbec pod sluncem, ale i zloděj Fantom. A vrchní inspektor Dreyfus mezitím vymýšlí, jak se Clouseaua jednou provždy zbavit. To se mu ovšem nepovede, a tak se dá v dalším filmu Růžový panter znovu zasahuje na dráhu zločinu a Clouseau je mu v patách! Tohoto filmu se dočkáme 24. února.
Filmy budou dostupné na HBO GO 17. a 24. února.

Není nikde online

10 filmových hitů, které mají do konce února premiéru na HBO GO  |  Tipy na film  |   |  9 líbí se

Petr Semecký

Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.


Další články jako 10 filmových hitů, které mají do konce února premiéru na HBO GO

Tipy na film  |  včera 11:00  |  80

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

S prvním adventním víkendem tasí Netflix i HBO svá vánoční želízka. Dočkají se ale i fanoušci kriminálek, nebo hororů. Časově omezeně je pak ke zhlédnutí i vydařené sportovní drama. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  8

15 zahraničních a 4 české filmy, které zmizí z Netflixu na konci listopadu

Měsíc listopad se chýlí ke konci, což znamená větší odliv především zahraničních filmů z Netflixu, který bude svou nabídku jako každý měsíc výrazněji obměňovat. Streamovací službu ale opustí i pár českých snímků. číst více

Tipy na film  |  před 7 dny  |  2

Rychlé hlášení: 6 skvělých filmů zítra zmizí z Netflixu

Neuběhlo ani pár dní a z Netflixu se chystá odejít dalších několik výtečných filmů. A téhle šestice bude opravdu škoda. číst více

Tipy na film  |  před 8 dny  |  28

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Ještě než se za měsíc dočká premiéry druhá řada Zaklínače, zkouší své štěstí Amazon s fantasy ságou Kolo času. Netflix i HBO ale kontrují rovněž velkými tituly. číst více

Tipy na film  |  před 9 dny  |  476

30 nejnovějších filmů na Netflixu s českým dabingem

Netflix nadále rozšiřuje svou nabídku filmových titulů v naší mateřštině. A to nejen u svých původních snímků, ale i u licencí od hollywoodských studií. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist