FB pixel TP pixel
The Night Guest
The Night Guest

Noční host

The Night Guest
Česko | 1961 | Drama | Psychologické | 105 minut

Podle divadelní hry Ludvíka Aškenazyho Host z roku 1960 natočil Otakar Vávra o rok později komorní psychologické drama, které nenápadně signalizovalo uvolňující se atmosféru v československém filmu. Do osudů skupinky protagonistů v zapadlém venkovském hostinci zasáhnou temné stíny minulosti v podobě...

Podle divadelní hry Ludvíka Aškenazyho Host z roku 1960 natočil Otakar Vávra o rok později komorní psychologické drama, které nenápadně signalizovalo uvolňující se atmosféru v československém filmu. Do osudů skupinky protagonistů v zapadlém venkovském hostinci zasáhnou temné stíny minulosti v podobě německého obchodníka Hupperta (Rudolf Hrušínský). Žoviální cizinec, který otevřeně projevuje svoje nacistické názory, připomene hostinskému (Jiří Vala) esesáka, který ho za války mučil v koncentráku.

IMDb  70 % CSFD  71 %

Noční host online

Sledovat Noční host online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Noční host online, zda je ke stažení a zda má Noční host dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 23. 2. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Noční host obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Noční host, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Noční host postavy.

Noční host recenze a hodnocení

Ve filmu Noční host hrají Jiří Vala, Martin Růžek, Rudolf Hrušínský, Jana Hlaváčová, Světla Amortová, Vladimír Brabec, Jiří Štíbr.

Film Noční host režíruje Otakar Vávra.

Film Noční host má 105 minut.

Film Noční host můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Noční host je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.