FB pixel TP pixel
My Daughter's Operation
My Daughter's Operation

Operace mé dcery

My Daughter's Operation
Česko | 1988 | Drama | Doktoři | 94 minut

Dušan Roček se vášnivě věnuje letům na rogallu a nebrání v tom ani své patnáctileté dceři Mileně. Jediný, kdo riskantnímu sportu nefandí, je Dušanova žena Magda. Ale není to rogallo, odkud číhá nebezpečí. Jako blesk zasáhne rodinu autonehoda, při níž je Milena vážně raněna. Při rentgenu se z...

Dušan Roček se vášnivě věnuje letům na rogallu a nebrání v tom ani své patnáctileté dceři Mileně. Jediný, kdo riskantnímu sportu nefandí, je Dušanova žena Magda. Ale není to rogallo, odkud číhá nebezpečí. Jako blesk zasáhne rodinu autonehoda, při níž je Milena vážně raněna. Při rentgenu se zjistí, že dívka má jen jednu ledvinu a ta je vážně poškozena. Jedinou šancí je transplantace. Dušan se okamžitě nabídne jako dárce. Protože by jako otec byl nejvhodnějším dárcem, lékaři souhlasí. Během vyšetření však vyjde najevo, že nemůže dát Mileně svou ledvinu, protože není jejím skutečným otcem. Dušan je šokován a nedokáže se s nevěrou své ženy vyrovnat.

Operace mé dcery obsazení

Herci: Vlastimil Harapes, Jana Šulcová, Klára Pollertová, Jana Dítětová, Jiří Kodet, Jan Kačer, Oldřich Vízner

IMDb  59 % Operace mé dcery CSFD 54 %

Operace mé dcery online

Sledovat Operace mé dcery online CZ můžeš na iVysílání, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Operace mé dcery online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Operace mé dcery dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 28. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
iVysílání
iVysílání
české titulky | od 18. 12. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Operace mé dcery recenze a hodnocení

Ve filmu Operace mé dcery hrají Vlastimil Harapes, Jana Šulcová, Klára Pollertová, Jana Dítětová, Jiří Kodet, Jan Kačer, Oldřich Vízner.

Film Operace mé dcery režíruje .

Film Operace mé dcery má 94 minut.

Film Operace mé dcery můžete vidět na iVysílání, Voyo.

Film Operace mé dcery je online na iVysílání, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.