FB pixel TP pixel
Sestřičky

Sestřičky

Sestřičky
Česko | 1984 | Drama | Doktoři

O škole života, jeho strastech a krásách vypráví český psychologický snímek. Hlavní postavou je mladá začínající zdravotní sestřička Marie Sahulová, která je po maléru v nemocnici - do internátu si přivedla tajně chlapce, přeložena do venkovského zdravotního střediska, kde společně se starým lékařem...

O škole života, jeho strastech a krásách vypráví český psychologický snímek. Hlavní postavou je mladá začínající zdravotní sestřička Marie Sahulová, která je po maléru v nemocnici - do internátu si přivedla tajně chlapce, přeložena do venkovského zdravotního střediska, kde společně se starým lékařem a svéráznou zdravotní sestrou musí v drsném prostředí zanedbaných vesnic padesátých let objíždět pětadvacet vesnic a řadu samot. Průvodkyní, která ji osobitým způsobem zasvěcuje do praxe i úskalí soukromého života, se stává zdravotní sestra, moudrá a zkušená žena, které nikdo neřekne jinak než babi. V mozaice každodenních starostí a více či méně vážných lékařských zákroků Marie dozrává a nachází smysl své práce a života.

IMDb  68 % CSFD  70 %

Sestřičky online

Sledovat Sestřičky online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sestřičky online, zda je ke stažení a zda má Sestřičky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 9. 10. 2022
Cena nezjištěna

Sestřičky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sestřičky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sestřičky postavy.

Sestřičky zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
1 968 907 diváků

Sestřičky recenze a hodnocení

Ve filmu Sestřičky hrají Alena Mihulová, Jiřina Jirásková, Ondřej Vetchý, Oldřich Vízner, František Husák.

Film Sestřičky režíruje Karel Kachyňa.

Film Sestřičky vidělo v českých kinech 1 968 907 diváků.

Film Sestřičky můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Sestřičky je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.