FB pixel TP pixel
Sestřičky

Sestřičky

Sestřičky
Česko | 1984 | Drama | Doktoři

O škole života, jeho strastech a krásách vypráví český psychologický snímek. Hlavní postavou je mladá začínající zdravotní sestřička Marie Sahulová, která je po maléru v nemocnici - do internátu si přivedla tajně chlapce, přeložena do venkovského zdravotního střediska, kde společně se starým lékařem...

O škole života, jeho strastech a krásách vypráví český psychologický snímek. Hlavní postavou je mladá začínající zdravotní sestřička Marie Sahulová, která je po maléru v nemocnici - do internátu si přivedla tajně chlapce, přeložena do venkovského zdravotního střediska, kde společně se starým lékařem a svéráznou zdravotní sestrou musí v drsném prostředí zanedbaných vesnic padesátých let objíždět pětadvacet vesnic a řadu samot. Průvodkyní, která ji osobitým způsobem zasvěcuje do praxe i úskalí soukromého života, se stává zdravotní sestra, moudrá a zkušená žena, které nikdo neřekne jinak než babi. V mozaice každodenních starostí a více či méně vážných lékařských zákroků Marie dozrává a nachází smysl své práce a života.

Hrají: Alena Mihulová, Jiřina Jirásková, Ondřej Vetchý, Oldřich Vízner, František Husák

Režie: Karel Kachyňa

IMDb  68 %

Sestřičky online

Sledovat Sestřičky online můžeš na O2TV, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sestřičky online, zda je ke stažení a zda má Sestřičky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 2. 7. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Prima Plus
Prima Plus
české titulky | od 10. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sestřičky zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
1 968 907 diváků

Sestřičky recenze a hodnocení

Ve filmu Sestřičky hrají Alena Mihulová, Jiřina Jirásková, Ondřej Vetchý, Oldřich Vízner, František Husák.

Film Sestřičky režíruje Karel Kachyňa.

Film Sestřičky vidělo v českých kinech 1 968 907 diváků.

Film Sestřičky můžete vidět na O2TV, Prima Plus, Voyo.

Film Sestřičky je online na O2TV, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.