FB pixel TP pixel
Certifiably Jonathan

Opravdový Jonathan

Certifiably Jonathan
USA | 2007 | Komedie | 85 minut

Populární kreslíř komiksů a nadaný umělec Jonathan Winters sní o tom, že jeho obrazy budou viset v Muzeu moderního umění v New Yorku. Známý kritik věří, že Jonathan je onou "spojnicí mezi Miróem a Dalím" a přesvědčí Muzeum, aby uspořádalo Jonathanovi výstavu. Jonathan se pustí do malování se šíleným...

Populární kreslíř komiksů a nadaný umělec Jonathan Winters sní o tom, že jeho obrazy budou viset v Muzeu moderního umění v New Yorku. Známý kritik věří, že Jonathan je onou "spojnicí mezi Miróem a Dalím" a přesvědčí Muzeum, aby uspořádalo Jonathanovi výstavu. Jonathan se pustí do malování se šíleným elánem, ale poté, co je jeho nejoblíbenější obraz odcizen, ztratí veškerý elán a smysl pro humor, což mu brání dokončit nové obrazy na výstavu. Všichni jeho přátelé, od Robina Williamse až po Sarah Silverman, mu přijdou pomáhat ukradený obraz získat zpět."

Hrají: Jonathan Winters, Robin Williams, Sarah Silverman, Patricia Arquette

IMDb  59 % Kinobox  68 %

Opravdový Jonathan online

Sledovat Opravdový Jonathan online můžeš na Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Opravdový Jonathan online, zda je ke stažení a zda má Opravdový Jonathan dabing nebo titulky.

Kuki
Kuki
od 3. 7. 2022
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Opravdový Jonathan recenze a hodnocení

Ve filmu Opravdový Jonathan hrají Jonathan Winters, Robin Williams, Sarah Silverman, Patricia Arquette.

Film Opravdový Jonathan režíruje .

Film Opravdový Jonathan má 85 minut.

Film Opravdový Jonathan můžete vidět na Kuki.

Film Opravdový Jonathan je online na Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.