FB pixel TP pixel
Ordinace v růžové zahradě
Ordinace v růžové zahradě

Ordinace v růžové zahradě

Ordinace v růžové zahradě
Česko | 2005 | Drama seriály | Doktoři | 80 minut

Jeden z nejpopulárnějších seriálů v České republice z produkce TV Nova, který vznikl v roce 2005 a v roce 2008 vznikla jeho druhá řada ordinace v růžové zahradě 2, která si vytvořila obrovskou sledovanost v ČR. A Jeho popularita stále roste. Seriál vypráví dramata, ale i úsměvné situace ze života lé...

Jeden z nejpopulárnějších seriálů v České republice z produkce TV Nova, který vznikl v roce 2005 a v roce 2008 vznikla jeho druhá řada ordinace v růžové zahradě 2, která si vytvořila obrovskou sledovanost v ČR. A Jeho popularita stále roste. Seriál vypráví dramata, ale i úsměvné situace ze života lékařů, sestřiček a dalších zaměstnanců ordinace v růžové zahradě.

Hrají: Martin Zounar, Zlata Adamovská, Linda Rybová, David Prachař, Roman Zach, Ladislav Potměšil

IMDb  15 % Kinobox  28 %

Ordinace v růžové zahradě online

Sledovat Ordinace v růžové zahradě online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ordinace v růžové zahradě online, zda je ke stažení a zda má Ordinace v růžové zahradě dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 8. 6. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ordinace v růžové zahradě novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ordinace v růžové zahradě, které najdeš na našem webu.

Povedený začátek roku na Voyo. Nová krimi z Jadranu, sériový vrah i nálož sportu
Povedený začátek roku na Voyo. Nová krimi z Jadranu, sériový vrah i nálož sportu
31.01.2024 15:30:00 | Filmové novinky

Největší tuzemská streamovací služba Voyo nehodlá ve své snaze o útok na Netflix slevit ani v novém roce. A zatím se zdá, že vše šlape skutečně na plné obrátky. Nabídka na konec zimy a začátek jara totiž vypadá hodně nabušeně. Nejenže se vrátí populární hity a do nabídky se zařadí i nové originály, řada dojde i na větší propagaci sportu.

Voyo dotahuje Netflix. Oznámilo impozantní nárůst předplatitelů a podzimní nabídku
Voyo dotahuje Netflix. Oznámilo impozantní nárůst předplatitelů a podzimní nabídku
03.08.2023 14:30:00 | Streaming novinky

Největší tuzemská streamovací platforma Voyo pokračuje v krasojízdě za získáváním nových předplatitelů. Nová nahlášená čísla se ještě víc přiblížila Netflixu a drží si odstup od konkurenční služby prima+.

Očekávaný Král Šumavy a další hity. Voyo chystá nabitý seriálový podzim
Očekávaný Král Šumavy a další hity. Voyo chystá nabitý seriálový podzim
17.08.2022 12:45:00 | Filmové novinky

Sychravé podzimní měsíce se blíží a spolu s delšími večery se výrazně zvýší i nabídka projektů na Voyo. A čeká nás vskutku bohatá nadílka, konkrétně několik nových seriálů, ale také oblíbených reality show.

10 seriálů, kterými chtějí Češi trumfnout Netflix
10 seriálů, kterými chtějí Češi trumfnout Netflix
27.01.2022 16:00:00 | Tipy na film

Česká televize i Voyo se vrhli do světa streamovacích služeb a na svých stránkách nabízejí překvapivě velký počet zajímavých počinů. Vybrali jsme pro vás desítku pořadů, kvůli kterým stojí za to si iVysílání a Voyo pravidelně pustit.

Ordinace v růžové zahradě recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
15.08.2022

Od telenovely bílých plášťů z místní gynekologie uhýbala Ordinace v růžové zahradě už mnohokrát, včetně sociálních nebo kriminálních témat, v nejnovější sezoně na placené službě Voyo však sahá dokonce k duchařině....   Celá recenze

Tvůj názor na Ordinace v růžové zahradě?

V seriálu Ordinace v růžové zahradě hrají Martin Zounar, Zlata Adamovská, Linda Rybová, David Prachař, Roman Zach, Ladislav Potměšil.

Seriál Ordinace v růžové zahradě můžete vidět na Voyo.

Seriál Ordinace v růžové zahradě je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.