FB pixel TP pixel
A Bigger Splash

Oslněni sluncem

A Bigger Splash
Itálie | 2016 | Drama | Nevěra | 120 minut

Slavná rocková hvězda Marianne (Tilda Swinton) tráví poklidnou dovolenou na slunečném ostrově v Itálii se svým partnerem Paulem (Matthias Schoenaerts). Idyla je narušena nečekaným příjezdem jejího starého přítele Harryho (Ralph Fiennes) a jeho okouzlující dcery Penelope (Dakota Johnson). Radost z př...

Slavná rocková hvězda Marianne (Tilda Swinton) tráví poklidnou dovolenou na slunečném ostrově v Itálii se svým partnerem Paulem (Matthias Schoenaerts). Idyla je narušena nečekaným příjezdem jejího starého přítele Harryho (Ralph Fiennes) a jeho okouzlující dcery Penelope (Dakota Johnson). Radost z příjemného setkání se pomalu mění v atmosféru plnou skrytých vášní, nedůvěry, podezírání a žárlivosti...

Hrají: Dakota Johnson, Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Matthias Schoenaerts, Aurore Clément, Corrado Guzzanti

Režie: Luca Guadagnino

IMDb  64 % Kinobox  62 %

Oslněni sluncem online

Sledovat Oslněni sluncem online můžeš na iVysílání, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Oslněni sluncem online, zda je ke stažení a zda má Oslněni sluncem dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 3. 12. 2023
Zdarma
KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 10. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Oslněni sluncem recenze a hodnocení

Ve filmu Oslněni sluncem hrají Dakota Johnson, Ralph Fiennes, Tilda Swinton, Matthias Schoenaerts, Aurore Clément, Corrado Guzzanti.

Film Oslněni sluncem režíruje Luca Guadagnino.

Film Oslněni sluncem má 120 minut.

Film Oslněni sluncem můžete vidět na iVysílání, KVIFF TV.

Film Oslněni sluncem je online na iVysílání, KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.