FB pixel TP pixel
The Outlaw League
The Outlaw League

Parta mimo zákon

The Outlaw League
Kanada | 2014 | 86 minut

Dvanáctiletý Nicolas, syn a vnuk rybáře, žije sám se svou matkou ve vesnici s výhledem na moře. Před časem kvůli strašlivé bouři přišel o svého otce. Letní prázdniny jsou pro něho příležitostí, aby se znovu začal věnovat své nejoblíbenější zábavě: hraní baseballu se svými kamarády. Když se ale děti ...

Dvanáctiletý Nicolas, syn a vnuk rybáře, žije sám se svou matkou ve vesnici s výhledem na moře. Před časem kvůli strašlivé bouři přišel o svého otce. Letní prázdniny jsou pro něho příležitostí, aby se znovu začal věnovat své nejoblíbenější zábavě: hraní baseballu se svými kamarády. Když se ale děti sejdou na hřišti, zjistí, že městská rada se rozhodla udělat z hřiště obecní skládku. Skupina dětí s Nicolasem v čele se zuřive snaží vzdorovat starostovým machinacím. Překvapivě se dočkají podpory ze strany Nicolasova dědečka a jeho starých kamarádů."

IMDb  62 % Kinobox  54 %

Parta mimo zákon online

Sledovat Parta mimo zákon online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Parta mimo zákon online, zda je ke stažení a zda má Parta mimo zákon dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 26. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Parta mimo zákon recenze a hodnocení

Ve filmu Parta mimo zákon hrají .

Film Parta mimo zákon režíruje .

Film Parta mimo zákon má 86 minut.

Film Parta mimo zákon můžete vidět na Filmbox+.

Film Parta mimo zákon je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.