FB pixel TP pixel
Po stopách krve

Po stopách krve

Po stopách krve
Česko | 1970 | Major Kalaš (kolekce) | Krimi filmy | Vražda

Potřetí se na obrazovce můžete setkat s postavou majora Kalaše, tvořícího polovinu oblíbené dvojice kriminalistů Kalaš - Varga v podání Rudolfa Hrušínského a Radoslava Brzobohatého (objevili se také ve filmech Strach a Vrah skrývá tvář). Tentokrát se v případu sexuálně úchylného vraha musí major Kal...

Potřetí se na obrazovce můžete setkat s postavou majora Kalaše, tvořícího polovinu oblíbené dvojice kriminalistů Kalaš - Varga v podání Rudolfa Hrušínského a Radoslava Brzobohatého (objevili se také ve filmech Strach a Vrah skrývá tvář). Tentokrát se v případu sexuálně úchylného vraha musí major Kalaš obejít bez svého spolupracovníka. Na příkaz svého nadřízeného odjíždí do Dubé v Severních Čechách, kde bylo objeveno tělo mrtvého cikánského chlapce. Pátrání se rozbíhá v několika rovinách, ani další mrtvý chlapec však kriminalisty nepřivede k pachateli...

IMDb  72 % CSFD  84 %

Po stopách krve online

Sledovat Po stopách krve online můžeš na České kino, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Po stopách krve online, zda je ke stažení a zda má Po stopách krve dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 15. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Starmax
Starmax
od 1. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Po stopách krve obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Po stopách krve, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Po stopách krve postavy.

Po stopách krve novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Po stopách krve, které najdeš na našem webu.

5 filmů Václava Postráneckého, s kterými nás bavil svět
5 filmů Václava Postráneckého, s kterými nás bavil svět
08.05.2019 12:00:00 | České novinky

Ve věku 75 let zemřel Václav Postránecký. Herec známý ze seriálů jako Cirkus Humberto či Četnické humoresky. Vysokoškolský pedagog, vynikající pohádkový dabér a divadelní herec komediálních i dramatických rolí. Pojďme si projet filmy, kterými si můžete připomenout jeho památku.

Po stopách krve recenze a hodnocení

Ve filmu Po stopách krve hrají Rudolf Hrušínský, Hana Brejchová, Ilja Prachař.

Film Po stopách krve režíruje Petr Schulhoff.

Film Po stopách krve můžete vidět na České kino, Starmax, Voyo.

Film Po stopách krve je online na České kino, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.