FB pixel TP pixel
Vrah skrývá tvář
Vrah skrývá tvář

Vrah skrývá tvář

Vrah skrývá tvář
Česko | 1966 | Major Kalaš (kolekce) | Krimi filmy | Sériový vrah

V lese nedaleko Drahovic je objevena mrtvola mladé ženy. Na místo přijíždí zkušení kriminalisté, rozbíhá se obvyklý kolotoč namáhavého vyšetřování. Podezřelých je mnoho a slepých cest ještě více. V okamžiku, kdy se zdá, že pátrání definitivně uvízne na mrtvém bodě, je objevena další mrtvá dívka. Kri...

V lese nedaleko Drahovic je objevena mrtvola mladé ženy. Na místo přijíždí zkušení kriminalisté, rozbíhá se obvyklý kolotoč namáhavého vyšetřování. Podezřelých je mnoho a slepých cest ještě více. V okamžiku, kdy se zdá, že pátrání definitivně uvízne na mrtvém bodě, je objevena další mrtvá dívka. Kriminalisté se odhodlávají k riskantnímu kroku, který je však jedinou šancí objevit vraha unikajícího spravedlnosti...

IMDb  74 %

Vrah skrývá tvář online

Sledovat Vrah skrývá tvář online můžeš na KVIFF TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vrah skrývá tvář online, zda je ke stažení a zda má Vrah skrývá tvář dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 23. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Vrah skrývá tvář obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vrah skrývá tvář, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vrah skrývá tvář postavy.

Vrah skrývá tvář recenze a hodnocení

Ve filmu Vrah skrývá tvář hrají Radoslav Brzobohatý, Jiří Pleskot, Jaroslav Moučka.

Film Vrah skrývá tvář režíruje Petr Schulhoff.

Film Vrah skrývá tvář můžete vidět na KVIFF TV, Voyo.

Film Vrah skrývá tvář je online na KVIFF TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.