FB pixel TP pixel
Diagnóza smrti

Diagnóza smrti

Diagnóza smrti
Česko | 1979 | Major Kalaš (kolekce) | Krimi filmy | Zločin

Starý houbař najde v lese těžce raněnou ženu a téměř současně dojde nedaleko k autonehodě motocyklisty s nákladním autem. Řidič náklaďáku Honza Linhart je těžce raněn a zachránit ho může pouze transplantace ledviny. Vhodným dárcem by mohla být právě ona zraněná žena, pokud by zemřela. Případem j...

Starý houbař najde v lese těžce raněnou ženu a téměř současně dojde nedaleko k autonehodě motocyklisty s nákladním autem. Řidič náklaďáku Honza Linhart je těžce raněn a zachránit ho může pouze transplantace ledviny. Vhodným dárcem by mohla být právě ona zraněná žena, pokud by zemřela. Případem je pověřen major Kalaš, který společně s poručíkem Martincem dojde k závěru, že šlo o loupežné přepadení. Velmi brzy se však osudy obou těžce raněných začnou podivně proplétat. Kateřina Marková, jak se zraněná žena jmenuje, sem přijížděla za svým milencem Ivanem Vajnerem. Ten se den před přepadením vrátil z montáže ve Varšavě, ale hned další den odjel na dovolenou neznámo kam. Podle dopisu Markové kriminalisté zjistí, že se s ním žena chtěla rozejít kvůli jinému. Linhartova žena se doví o možnosti transplantace a zcela náhodou zjistí, že přepadená žena byla milenkou jejího manžela. O to víc se o osud Markové zajímá. Kriminalisté zjistí, že Vajner nemohl být pachatelem a vzápětí se z hledaného stává vrah, protože Marková zemřela. Podezření padne nejprve na zraněného Linharta, který se v nemocnici pokusí o sebevraždu, ale Kalaš vzápětí objeví další stopu, která ho zavede přímo k nečekanému pachateli...

IMDb  47 % CSFD  63 %

Diagnóza smrti online

Sledovat Diagnóza smrti online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Diagnóza smrti online, zda je ke stažení a zda má Diagnóza smrti dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 10. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 18. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Diagnóza smrti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Diagnóza smrti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Diagnóza smrti postavy.

Rudolf Hrušínský
Rudolf Hrušínský
Major Kalaš
Petr Čepek
Petr Čepek
Bártl

Diagnóza smrti recenze a hodnocení

Ve filmu Diagnóza smrti hrají Rudolf Hrušínský, Petr Čepek, Zdeněk Ornest.

Film Diagnóza smrti režíruje Petr Schulhoff.

Film Diagnóza smrti můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Diagnóza smrti je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.