FB pixel TP pixel
Polish Wedding
Polish Wedding

Polská svatba

Polish Wedding
USA | 1998 | Komedie | Romantická komedie | 105 minut

Americká tragikomedie vypráví příběh početné rodiny polských přistěhovalců, které s šarmem a neutuchající energií vládne krásná matka dospělých dětí Jadiza. Milující, hrdá a vášnivá žena porodila své první dítě v patnácti letech, ale její potomci jsou k ní připoutáni pomyslnou pupeční šňůrou i v dos...

Americká tragikomedie vypráví příběh početné rodiny polských přistěhovalců, které s šarmem a neutuchající energií vládne krásná matka dospělých dětí Jadiza. Milující, hrdá a vášnivá žena porodila své první dítě v patnácti letech, ale její potomci jsou k ní připoutáni pomyslnou pupeční šňůrou i v dospělosti. Stejně tak jako své blízké, miluje Jadiza život a užívá jej plnými doušky. Rodina jí každý den připravuje plno zážitků. Nejstarší Ziggy zvládá zatím trochu těžko povinnosti novomanžela a tatínka, snacha Sofie by si ještě užívala mládí místo přebalování věčně křičícího dítěte. Mladičká Hala je sice zvyklá na toto emotivní a excentrické prostředí, ale zdaleka ještě nezná svět kolem sebe. Pomalu vylétá z pod ochranných křídel otce Bolka, který je zvláštní kombinací ušlápnutosti a furiantství. Přispěje k tomu i setkání s tmavookým mladíkem v policejní uniformě. Láska se v této rodině ale nevyvíjí obvyklým způsobem. Řídí se instinktem, citem a není v ní místo pro přetvářku. Vše lidské je zde svaté a žádný problém není neřešitelný.

IMDb  56 % CSFD  70 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Polská svatba online

Polská svatba online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Polská svatba obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Polská svatba, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Polská svatba postavy.

Lena Olin
Lena Olin
Jadzia
Mili Avital
Mili Avital
Sofie
Jon Bradford
Jon Bradford
Sailor
Rachel Morrin
Rachel Morrin
Ziggy "u0026 Sofie's Baby
Rebecca Morrin
Rebecca Morrin
Ziggy "u0026 Sofie's Baby

Polská svatba recenze a hodnocení

Ve filmu Polská svatba hrají Claire Danes, Lena Olin, Gabriel Byrne, Mili Avital, Daniel Lapaine, Jon Bradford, Ramsey Krull.

Film Polská svatba režíruje .

Film Polská svatba má 105 minut.

Film Polská svatba není zatím nikde online.

Film Polská svatba není zatím kde sledovat.