FB pixel TP pixel
Revenge of the Green Dragons
Revenge of the Green Dragons

Pomsta zelených draků

Revenge of the Green Dragons
USA | 2014 | Krimi filmy | Gangsteři | 94 minut

Sonny (Justin Chon) a Steven (Kevin Wu) jsou bratři a přistěhovalci. Jejich jedinou možností prežít v 80. letech ve zbídačeném newyorském Chinatown je přidat se k jednomu z pouličních gangů. Mezi takové gangy patří Gang Zelených draků, který bratry přijme do svých řad už v útlém věku a naučí je zákl...

Sonny (Justin Chon) a Steven (Kevin Wu) jsou bratři a přistěhovalci. Jejich jedinou možností prežít v 80. letech ve zbídačeném newyorském Chinatown je přidat se k jednomu z pouličních gangů. Mezi takové gangy patří Gang Zelených draků, který bratry přijme do svých řad už v útlém věku a naučí je základní pravidla ulice. Bratři rychle dospívají a stávají se důležitými členy. Zároveň však přitahují nechtěnou pozornost policie. Osudovým se stává milostný vztah, který postaví Sonnyho proti svému bratrovi. Sled udalostí ho donutí pomstít se gangu za to, co z něj udělal.

Hrají: Justin Chon, Kevin Wu, Harry Shum Jr., Ray Liotta, Jin Au-Yeung, Shuya Chang, Carl Li

Režie: Andrew Lau, Andrew Loo

IMDb  53 % Kinobox  51 %

Pomsta zelených draků online

Sledovat Pomsta zelených draků online můžeš na Filmbox+, Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pomsta zelených draků online, zda je ke stažení a zda má Pomsta zelených draků dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 25. 6. 2023
Předplatné za 99 Kč
Kinobox
Kinobox
český dabing | od 4. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pomsta zelených draků recenze a hodnocení

Ve filmu Pomsta zelených draků hrají Justin Chon, Kevin Wu, Harry Shum Jr., Ray Liotta, Jin Au-Yeung, Shuya Chang, Carl Li.

Film Pomsta zelených draků režíruje Andrew Lau, Andrew Loo.

Film Pomsta zelených draků má 94 minut.

Film Pomsta zelených draků můžete vidět na Filmbox+, Kinobox.

Film Pomsta zelených draků je online na Filmbox+, Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.