FB pixel TP pixel
Potulné pohádkové divadlo
Potulné pohádkové divadlo

Potulné pohádkové divadlo

Potulné pohádkové divadlo
Česko | 1974 | Pohádky | Rodinné

Malé i větší diváky jistě potěší trio pohádek, které mají společný motiv - v každé z nich se objeví někdo, kdo dokáže pomoci a změnit život k lepšímu. V té první pomůže nešťastnému králi s výchovou jeho příliš rozverné dcery chudý kuchař, který princezně "nastaví zrcadlo poznání" a přivede ji tím na...

Malé i větší diváky jistě potěší trio pohádek, které mají společný motiv - v každé z nich se objeví někdo, kdo dokáže pomoci a změnit život k lepšímu. V té první pomůže nešťastnému králi s výchovou jeho příliš rozverné dcery chudý kuchař, který princezně "nastaví zrcadlo poznání" a přivede ji tím na správnou cestu. Naopak v druhé pohádce pomůže dívka svému otci - nadějnému výrobci zrcadel - najít cestu i z těch největších potíží. Třetí pohádka má dobrý konec díky skutkům veselého kralevice, který hloupost princezny Vševědky i chamtivost jejího otce obrátí v lepší vlastnosti svoji jemností a vtipnou ironií.

CSFD  71 %

Potulné pohádkové divadlo online

Sledovat Potulné pohádkové divadlo online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Potulné pohádkové divadlo online, zda je ke stažení a zda má Potulné pohádkové divadlo dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 2. 11. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Potulné pohádkové divadlo recenze a hodnocení

Tvůj názor na Potulné pohádkové divadlo?

Ve filmu Potulné pohádkové divadlo hrají .

Film Potulné pohádkové divadlo režíruje .

Film Potulné pohádkové divadlo můžete vidět na iVysílání.

Film Potulné pohádkové divadlo je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.