FB pixel TP pixel
Pozor, vizita!
Pozor, vizita!

Pozor, vizita!

Pozor, vizita!
Česko | 1981 | Drama | Doktoři

Český psychologický film se odehrává v roce 1960 na infekčním oddělení jedné nemocnice, kde je jako bacilonosič břišního tyfu izolován starý Prepsl, tulák bez rodiny, světoběžník s osobitou etikou a pojetím svobody. Právě on je středem veškerého dění, dominantní postavou příběhu. Zpočátku odmítá při...

Český psychologický film se odehrává v roce 1960 na infekčním oddělení jedné nemocnice, kde je jako bacilonosič břišního tyfu izolován starý Prepsl, tulák bez rodiny, světoběžník s osobitou etikou a pojetím svobody. Právě on je středem veškerého dění, dominantní postavou příběhu. Zpočátku odmítá přizpůsobit se situaci a žít v izolaci od světa za nemocniční zdí, několikrát se pokusí o útěk, ale časem začne navazovat přátelské vztahy nejen s personálem nemocnice, zejména dezinfektorem Kafkou a uklízečkou Katkou, ale také se stejně postiženými pacienty, svým spolubydlícím dědou Bartůňkem a mladičkou Mankou, vychovanou v dětském domově. Začíná se smiřovat s osudem a nalézá nový smysl života.

Hrají: Libuše Švormová, Blažena Holišová, Ludovít Gresso, Josef Somr, Bořivoj Navrátil, Jiřina Jelenská, Miroslav Moravec

Režie: Karel Kachyňa

IMDb  72 %

Pozor, vizita! online

Sledovat Pozor, vizita! online můžeš na iTunes, O2TV, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pozor, vizita! online, zda je ke stažení a zda má Pozor, vizita! dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 1. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 28. 3. 2020
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 199 Kč (HD)
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 27. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 4. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pozor, vizita! novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Pozor, vizita!, které najdeš na našem webu.

České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
České filmy na YouTube přibývají. Za měsíc přibylo 18 nových filmů zdarma
19.05.2019 | Tipy na film

YouTube kanál Česká filmová klasika neustále rozšiřuje nabídku vynikajících tuzemských filmů zdarma a navíc výrazně přidává na rychlosti.

Pozor, vizita! recenze a hodnocení

Ve filmu Pozor, vizita! hrají Libuše Švormová, Blažena Holišová, Ludovít Gresso, Josef Somr, Bořivoj Navrátil, Jiřina Jelenská, Miroslav Moravec.

Film Pozor, vizita! režíruje Karel Kachyňa.

Film Pozor, vizita! můžete vidět na iTunes, O2TV, Prima Plus, Voyo.

Film Pozor, vizita! je online na iTunes, O2TV, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.