FB pixel TP pixel
American Pie

Prci, prci, prcičky

American Pie
USA | 1999 | Prci, prci, prcičky | Komedie | Teenageři | 95 minut

Čtyři mušketýři střední školy uzavřou na jednom z mejdanů smlouvu, v níž se zavážou, že ani jeden neprojde absolutoriem coby panic. Pochopitelně, že nikdo nechce být poslední, a tak se balí jako o závod. Vypadá to, že Jim bude mít štěstí. Velice se mu líbí exotická sexbomba Nadia, která od něho chce...

Čtyři mušketýři střední školy uzavřou na jednom z mejdanů smlouvu, v níž se zavážou, že ani jeden neprojde absolutoriem coby panic. Pochopitelně, že nikdo nechce být poslední, a tak se balí jako o závod. Vypadá to, že Jim bude mít štěstí. Velice se mu líbí exotická sexbomba Nadia, která od něho chce doučovat historii, a to ve cvičebním úboru. Že by výzva? Jim proto instaluje webcameru, takže všichni spolužáci mohou přes internet sledovat, co se bude dít v jeho pokoji. Oz si zase podle své povahy hledá citlivou duši. Ale co vlastně myslí tou \citlivou\? Asi to bude roztomilá Heather z pěveckého kroužku. Kevin to má jednoduché, je už dávno zadán. Ale jeho dívka Vicky pořád čeká na správné místo a správný čas. Zdá se, že jedině intelektuální Finch si nedělá starosti. Ale nechce náhodou podvádět?

Hrají: Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Alyson Hannigan, Shannon Elizabeth, Tara Reid, Eddie Kaye Thomas, Seann William Scott, Eugene Levy, Natasha Lyonne, Mena Suvari

Režie: Paul Weitz, Chris Weitz

IMDb  70 % Kinobox  75 %

Prci, prci, prcičky online

Sledovat Prci, prci, prcičky online můžeš na Amazon Prime Video, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Prci, prci, prcičky online, zda je ke stažení a zda má Prci, prci, prcičky dabing nebo titulky.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 7. 11. 2023
Předplatné za 79 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Prci, prci, prcičky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Prci, prci, prcičky, které najdeš na našem webu.

Největší hvězda Prciček přiznala úsměvný plat. Stifmeister musel na brigádu
Největší hvězda Prciček přiznala úsměvný plat. Stifmeister musel na brigádu
03.08.2023 15:30:00 | Filmové novinky

Představitel kultovní role Steva Stiflera v sérii Prci, prci, prcičky odhalil během aktuálně probíhající stávky herců a scenáristů, jakou částku si vydělal, když se poprvé převtělil do role slavného Stifmeistera. Miliony dolarů rozhodně nečekejte.

11 nezapomenutelných cameo roliček ze slavných filmů 90. let
11 nezapomenutelných cameo roliček ze slavných filmů 90. let
22.06.2020 | Tipy na film

Když se řekne cameo, nebo minirolička, většina z dnešních diváků si představí Stana Lee na milion způsobů v některém z filmů od Marvelu. Filmová historie je však podobných hostovaček plná. Pojďme se mrknout na ty nejlepší z 90. let.

Prcičky po 20 letech: Co se stalo s Jimem, MCBP nebo Sherminátorem?
Prcičky po 20 letech: Co se stalo s Jimem, MCBP nebo Sherminátorem?
03.09.2019 12:00:00 | Tipy na film

Zřejmě nejslavnější teenagerovská komedie letos oslavila neskutečné 20. narozeniny. Ideální čas připomenout si, kam to představitelé legendárních rolí jako Stifler, Finch, MCBP nebo Sherminátor dotáhli. A občas je to hodně smutný pohled.

Prci, prci, prcičky zajímavosti

Rozpočet
11 000 000 $
Celosvětové tržby
235 483 004 $
Tržby v USA
102 561 004 $
Tržby v českých kinech
23 055 482 Kč
Návštěvnost v českých kinech
375 928 diváků

Prci, prci, prcičky recenze a hodnocení

Ve filmu Prci, prci, prcičky hrají Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Alyson Hannigan, Shannon Elizabeth, Tara Reid, Eddie Kaye Thomas, Seann William Scott, Eugene Levy, Natasha Lyonne, Mena Suvari.

Film Prci, prci, prcičky režíruje Paul Weitz, Chris Weitz.

Film Prci, prci, prcičky má 95 minut.

Film Prci, prci, prcičky měl rozpočet 11 000 000 $.

Film Prci, prci, prcičky vidělo v českých kinech 375 928 diváků.

Film Prci, prci, prcičky můžete vidět na Amazon Prime Video, iTunes.

Film Prci, prci, prcičky je online na Amazon Prime Video, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.