FB pixel TP pixel
Race
Race

Race

Race
Kanada | 2016 | Životopisné filmy | Sport

V roce 1930 se Jesse Owens (Stephan James) jako první ze své rodiny dostal na vysokou školu Ohio State University. Tam si ho brzy všiml atletický trenér Larry Snyder (Jason Sudeikis). O Jessii je krátce nato velký zájem, považují ho za mladý afro-americký talent s obrovským potenciálem. Jesse má amb...

V roce 1930 se Jesse Owens (Stephan James) jako první ze své rodiny dostal na vysokou školu Ohio State University. Tam si ho brzy všiml atletický trenér Larry Snyder (Jason Sudeikis). O Jessii je krátce nato velký zájem, považují ho za mladý afro-americký talent s obrovským potenciálem. Jesse má ambice dostat se na olympiádu, ovšem bojuje s největší otázkou svého života, rasismem. Vyvstává otázka, zda by Spojené státy vůbec mohly účinkovat na Olympijských hrách v nacistickém Německu v roce 1936. Když americký velvyslanec Avery Brundage najde kompromis, osobně přesvědčí Třetí říši, aby odvrátila bojkot ze strany Owense. Jessie mezitím řeší vlastní morální boj spočívající v tom, zda jít nebo nejít na olympiádu. Nakonec se rozhodne do Berlína odcestovat a právě tím se mu otevřou brány stát se největším americkým olympionikem všech dob.

Hrají: Carice van Houten, Jason Sudeikis, Jeremy Irons, Amanda Crew, William Hurt, Eli Goree, Jonathan Aris

Režie: Stephen Hopkins

IMDb  71 % Kinobox  75 %

Race online

Sledovat Race online můžeš na Amazon Prime Video. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Race online, zda je ke stažení a zda má Race dabing nebo titulky.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 2. 2023
Předplatné za 79 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Race recenze a hodnocení

Ve filmu Race hrají Carice van Houten, Jason Sudeikis, Jeremy Irons, Amanda Crew, William Hurt, Eli Goree, Jonathan Aris.

Film Race režíruje Stephen Hopkins.

Film Race můžete vidět na Amazon Prime Video.

Film Race je online na Amazon Prime Video, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.