FB pixel TP pixel
Family Plan
Family Plan

Rodina podle plánu

Family Plan
USA | 2005 | Komedie | Romantická komedie | 88 minut

Když svobodná a svobodu milující Charlie McKenziová zjistí, že pro nového majitele firmy pana Edwarda Walcotta je jednou z nejvyšších hodnot rodina, rozhodne se pojistit si práci. Půjčí si od nejlepší kamarádky Stacey dceru, najme si nezaměstnaného mladého herce a sehraje před novým šéfem milující m...

Když svobodná a svobodu milující Charlie McKenziová zjistí, že pro nového majitele firmy pana Edwarda Walcotta je jednou z nejvyšších hodnot rodina, rozhodne se pojistit si práci. Půjčí si od nejlepší kamarádky Stacey dceru, najme si nezaměstnaného mladého herce a sehraje před novým šéfem milující manželku. Ale manželství na jednu víkendovou večeři se záhy zvrtne v improvizaci na plný úvazek, když se její nadřízený stane také jejím novým sousedem.

IMDb  54 % CSFD  47 %

Rodina podle plánu online

Sledovat Rodina podle plánu online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Rodina podle plánu online, zda je ke stažení a zda má Rodina podle plánu dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 11. 4. 2022
Cena nezjištěna

Rodina podle plánu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Rodina podle plánu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Rodina podle plánu postavy.

Rodina podle plánu recenze a hodnocení

Ve filmu Rodina podle plánu hrají Tori Spelling, Greg Germann, Jordan Bridges, Abigail Breslin, Kali Rocha, Kate Vernon, Christopher Cass.

Film Rodina podle plánu režíruje David S. Cass Sr..

Film Rodina podle plánu má 88 minut.

Film Rodina podle plánu můžete vidět na Starmax.

Film Rodina podle plánu je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.