FB pixel TP pixel
Family Plot

Rodinné spiknutí

Family Plot
USA | 1976 | 121 minut

Černá napínavá komedie Alfreda Hitchcocka o tom, co všechno se může stát, když se bohatá žena rozhodne najmout podvodníčka a falešnou spiritualistku, aby našli jejího nezvěstného synovce. Bruce Dern a Barbara Harris se zde představí jako mazaný pár švindlířů snažící se obrat starou lady o pěknou hro...

Černá napínavá komedie Alfreda Hitchcocka o tom, co všechno se může stát, když se bohatá žena rozhodne najmout podvodníčka a falešnou spiritualistku, aby našli jejího nezvěstného synovce. Bruce Dern a Barbara Harris se zde představí jako mazaný pár švindlířů snažící se obrat starou lady o pěknou hromádku peněz tím, že najdou jejího ztraceného dědice (William Devane). Mezitím zlodějský klenotník (Devane) a jeho krásná přítelkyně (Karen Black) unesou řeckého rejdařského magnáta kvůli výkupnému. Všichni se tak ocitají v nezastavitelném kolotoči záhad, vražd a chaosu, ve kterém se střídá napětí s báječnou zábavou.

IMDb  68 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Rodinné spiknutí online

Rodinné spiknutí online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Rodinné spiknutí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Rodinné spiknutí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Rodinné spiknutí postavy.

Rodinné spiknutí recenze a hodnocení

Ve filmu Rodinné spiknutí hrají Barbara Harris, Karen Black, William Devane, Ed Lauter, Cathleen Nesbitt, Katherine Helmond, Warren J. Kemmerling.

Film Rodinné spiknutí režíruje Alfred Hitchcock.

Film Rodinné spiknutí má 121 minut.

Film Rodinné spiknutí není zatím nikde online.

Film Rodinné spiknutí není zatím kde sledovat.