FB pixel TP pixel
Romance Retreat
Romance Retreat

Romantické útočiště

Romance Retreat
Kanada | 2019 | Romantické filmy | Romantická komedie | 90 minut

Po velkém rozchodu se novinářka Dana Willinghamová ocitne sama v odlehlém relaxačním středisku, nešťastná, že největší příběh její kariéry právě vypukl hodně daleko a nemá se tam jak dostat. Nevěnuje se zde však pouze obvyklé józe. Vesmír měl možná v plánu něco jiného. Z pohledného osamělého souseda...

Po velkém rozchodu se novinářka Dana Willinghamová ocitne sama v odlehlém relaxačním středisku, nešťastná, že největší příběh její kariéry právě vypukl hodně daleko a nemá se tam jak dostat. Nevěnuje se zde však pouze obvyklé józe. Vesmír měl možná v plánu něco jiného. Z pohledného osamělého souseda se vyklube Stefan Gonzales, ústřední postava celého skandálu. Zatímco si pomalu získává jeho důvěru a plánuje ho prozradit, zjišťuje, že se do něj zamilovala. Pomůže jí jóga rozhodnout, co chce více? Vyhraje to perfektní článek nebo dokonalý muž?

Hrají: Amanda Schull, Morgan David Jones, Jamie Spilchuk, Patrice Goodman, Eric Hicks, Sidney Leeder, Rishma Malik Scott, Peyson Rock, Toni Ellwand, John Novak

Režie: Steve DiMarco

IMDb  57 %

Romantické útočiště online

Sledovat Romantické útočiště online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Romantické útočiště online, zda je ke stažení a zda má Romantické útočiště dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 13. 12. 2023
Cena nezjištěna nebo 50 Kč nebo 270 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Romantické útočiště recenze a hodnocení

Ve filmu Romantické útočiště hrají Amanda Schull, Morgan David Jones, Jamie Spilchuk, Patrice Goodman, Eric Hicks, Sidney Leeder, Rishma Malik Scott, Peyson Rock, Toni Ellwand, John Novak.

Film Romantické útočiště režíruje Steve DiMarco.

Film Romantické útočiště má 90 minut.

Film Romantické útočiště můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Film Romantické útočiště je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.