FB pixel TP pixel
Little Witch on a Broomstick
Little Witch on a Broomstick

Saxána a Lexikon kouzel

Little Witch on a Broomstick
Česko | 2011 | Saxána | Pohádky | Čarodějnice | 90 minut

Tři sta let po škole! Tak zněl ortel vynesený před mnoha a mnoha lety nad Saxánou, studentkou čarodějnické školy v Říši pohádek, která utekla do světa lidí za svou první láskou Honzou Bláhou. Saxána nyní žije normálním životem v krásné rodinné vile se svým manželem Janem, dcerkou Saxánkou, bláznivou...

Tři sta let po škole! Tak zněl ortel vynesený před mnoha a mnoha lety nad Saxánou, studentkou čarodějnické školy v Říši pohádek, která utekla do světa lidí za svou první láskou Honzou Bláhou. Saxána nyní žije normálním životem v krásné rodinné vile se svým manželem Janem, dcerkou Saxánkou, bláznivou tetou Irmou a strýcem Evženem. Na co ale úplně zapomněla, je půda skrývající tajemství o jejím předešlém čarodějnickém životě. Právě toto maminčino tajemství náhodou objeví dcerka Saxánka, která se nenadálou souhrou okolností a své zvědavosti ocitne v kouzelné Říši pohádek plné trpaslíků, rarachů, draků, bazilišků, šotků a morkolabů. Na malou holčičku čekají neuvěřitelná dobrodružství neznámého světa, který se právě ocitl na pokraji zkázy. Odvážná Saxánka za pomoci svých nových pohádkových kamarádů rozplétá zamotaný svět pohádek, který se zlými silami snaží ovládnout komiksový gangster Crashman.

Saxána a Lexikon kouzel obsazení

Herci: Petra Černocká, Jan Hrušínský, Jiřina Bohdalová

Režie: Václav Vorlíček

IMDb  34 % Kinobox  25 % Saxána a Lexikon kouzel CSFD 15 %

Saxána a Lexikon kouzel online

Sledovat Saxána a Lexikon kouzel online CZ můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Saxána a Lexikon kouzel online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Saxána a Lexikon kouzel dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 26. 12. 2012
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Saxána a Lexikon kouzel novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Saxána a Lexikon kouzel, které najdeš na našem webu.

10 pokračování českých filmů po letech
10 pokračování českých filmů po letech
26.02.2019 16:00:00 | České novinky

Navázat na úspěšný film druhým dílem? Pro producenty i režiséry často lákavá představa. Mrkli jsme se na to, jak to dopadlo u českých filmů, které se své „dvojky” dočkaly až po letech. Mají novinky šanci, nebo vždycky vyhraje stará dobrá klasika?

10 nejbizarnějších českých filmů (nejen) posledních let
10 nejbizarnějších českých filmů (nejen) posledních let
20.11.2018 19:15:00 | Tipy na film

Neuplyne rok, abychom se v českých hájích nevydali do kina na tučnou porci českého filmového bizáru. Aktuálně si můžete „užít“ veletrapnou komedii The Perfect Kiss s Luckou Vondráčkovou. Vzpomínáte si ale na však na následující desítku absurdností z minulých let, ze kterých nám stále přechází zrak?

10 ukázkově zbytečných filmových pokračování
10 ukázkově zbytečných filmových pokračování
11.04.2018 | Tipy na film

Do kin se před časem vřítila robotická řezanice Pacific Rim: Povstání, teď nás čeká třetí díl Fakjů, pane učiteli a spoustu dvojek či trojek si letos ještě užijeme. Že se jedná o kardinální zbytečnost a mrhání finančními prostředky? Jistě. Filmová historie je však plná pomýlených rozhodnutí a sequelů, které bychom raději nikdy neviděli. Tady je desítka těch nejvýraznějších.

Saxána a Lexikon kouzel zajímavosti

Tržby v českých kinech
17 420 889 Kč
Návštěvnost v českých kinech
205 932 diváků

Saxána a Lexikon kouzel recenze a hodnocení

Mr. Hlad
Mr. Hlad Moviezone
14.09.2011

Pokračování populární fantasy komedie Dívka na koštěti na sebe nechalo čekat čtyřicet let. A klidně bychom bez něj vydrželi ještě jednou tak dlouho. Dcera hlavní hrdinky z prvního filmu se vydává do světa kouzel a čeká tu na ni banda směšně vypadajících digitálních potvor, jimž sekunduje dokonale ot......   Celá recenze

 10 %

Ve filmu Saxána a Lexikon kouzel hrají Petra Černocká, Jan Hrušínský, Jiřina Bohdalová.

Film Saxána a Lexikon kouzel režíruje Václav Vorlíček.

Film Saxána a Lexikon kouzel má 90 minut.

Film Saxána a Lexikon kouzel vidělo v českých kinech 205 932 diváků.

Film Saxána a Lexikon kouzel můžete vidět na iVysílání.

Film Saxána a Lexikon kouzel je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.