FB pixel TP pixel
The Girl on the Broomstick
The Girl on the Broomstick

Dívka na koštěti

The Girl on the Broomstick
Česko | 1972 | Saxána | Pohádky | Čarodějnice | 76 minut

Václav Vorlíček, Miloš Macourek a Hermína Franková jsou autory komedie Dívka na koštěti o mladé čarodějnici, která dala přednost životu mezi lidmi před výsadami nadpřirozených bytostí. Příběh o Saxaně, jak se začínající čarodějnice jmenuje, není jen návratem do světa pohádek, dětských snů a fantazie...

Václav Vorlíček, Miloš Macourek a Hermína Franková jsou autory komedie Dívka na koštěti o mladé čarodějnici, která dala přednost životu mezi lidmi před výsadami nadpřirozených bytostí. Příběh o Saxaně, jak se začínající čarodějnice jmenuje, není jen návratem do světa pohádek, dětských snů a fantazie, ale především konfrontací se světem konkrétním a reálným. Saxana, která uteče z pohádkové říše a seznámí se s dobrem i zlem skutečného lidského světa, se nakonec přece jen rozhodne mezi lidmi zůstat, protože zde našla něco víc, než jí mohly poskytnout čarodějnické síly, totiž opravdový lidský cit.

IMDb  76 % CSFD  82 %

Dívka na koštěti online

Sledovat Dívka na koštěti online můžeš na České kino, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dívka na koštěti online, zda je ke stažení a zda má Dívka na koštěti dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 21. 1. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Starmax
Starmax
od 30. 10. 2021
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 11. 11. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dívka na koštěti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dívka na koštěti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dívka na koštěti postavy.

Dívka na koštěti novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Dívka na koštěti, které najdeš na našem webu.

10 skvělých filmů s kouzelníky a čarodějnicemi, které musíte vidět
10 skvělých filmů s kouzelníky a čarodějnicemi, které musíte vidět
07.04.2022 16:10:00 | Tipy na film

Ne nadarmo se často používá slovní spojení magie filmového plátna, protože právě kinematografie nám ukazuje ta největší kouzla… a někdy to není myšleno obrazně. Vybrali jsme pro vás desítku doslova magických filmů, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

10 pohodových českých filmů, pro ty, kterým se líbily Ženy v běhu
10 pohodových českých filmů, pro ty, kterým se líbily Ženy v běhu
15.02.2019 | České novinky

Česká kina zase po nějaké době ovládají české filmy. Upřímně - ono bylo na čase, aby Freddyho Mercuryho někdo sundal z trůnu. Čert tomu chtěl a momentálně vládnou Ženy v běhu a za poslední týden se k nim přidal nový film Jirky Mádla Na střeše. Vybrali jsme na valentýnský víkend desítku podobných kousků s českou značkou.

10 nejlepších filmů a seriálů Václava Vorlíčka
10 nejlepších filmů a seriálů Václava Vorlíčka
06.02.2019 18:00:00 | České novinky

Ve věku nedožitých 89 let nás opustila legenda českého filmu Václav Vorlíček. Absolvent pražské FAMU, uznávaný režisér a scénárista, se nejvíce proslavil vánoční pohádkou Tři oříšky pro Popelku. Z jeho mysli ale vzniklo mnoho dalších skvělých filmů a televizních seriálů. Vybrali jsme pro vás desítku těch nejlepších.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

15 nezapomenutelných českých komedií
15 nezapomenutelných českých komedií
16.02.2018 | České novinky

Každý národ má své poklady. A my máme české pivo, Jaromíra Jágra, staroměstský orloj - a své filmové komedie. Za hranicemi jim sice moc nerozumí, ale o to víc je my milujeme. A kdybychom měli vybrat těch nejlepších 15? Bude to setsakra těžké, vždyť jich vzniklo tolik! Ale šli jsme do toho po hlavě...

Dívka na koštěti zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
2 147 015 diváků

Dívka na koštěti recenze a hodnocení

Ve filmu Dívka na koštěti hrají Petra Černocká, Jan Kraus, Vladimír Menšík, Vlastimil Zavřel, Michal Hejný, Jaromír Spal, Jana Drbohlavová.

Film Dívka na koštěti režíruje Václav Vorlíček.

Film Dívka na koštěti má 76 minut.

Film Dívka na koštěti vidělo v českých kinech 2 147 015 diváků.

Film Dívka na koštěti můžete vidět na České kino, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Dívka na koštěti je online na České kino, O2TV, Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.