FB pixel TP pixel
Sex, Drugs & Taxation
Sex, Drugs & Taxation

Sex, drogy a daně

Sex, Drugs & Taxation
Dánsko | 2013 | Drama | 110 minut

Film je v původním znění s českými titulky. Film pojednává o přátelství mezi dvěma nechvalně známými postavami moderní dánské historie: radikálního právníka a později politika, Mogense Glistrupu, a „krále cestovního ruchu", milionáře a veřejného provokatéra, Simona Spiese. Příběh natočený podle skut...

Film je v původním znění s českými titulky. Film pojednává o přátelství mezi dvěma nechvalně známými postavami moderní dánské historie: radikálního právníka a později politika, Mogense Glistrupu, a „krále cestovního ruchu", milionáře a veřejného provokatéra, Simona Spiese. Příběh natočený podle skutečných událostí přibližuje divákům dosud neznámá fakta – jak se tyto dvě nechvalně známé dánské ikony staly tím, čím byly, a jak si byly oporou i oponenty ve svých vlastních životních misích.

IMDb  66 %

Sex, drogy a daně online

Sledovat Sex, drogy a daně online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sex, drogy a daně online, zda je ke stažení a zda má Sex, drogy a daně dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Předplatné za 155 Kč

Sex, drogy a daně obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sex, drogy a daně, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sex, drogy a daně postavy.

Sex, drogy a daně recenze a hodnocení