FB pixel TP pixel
Group Sex
Group Sex

Skupinový sex

Group Sex
USA | 2010 | Romantické filmy | Romantická komedie | 92 minut

Hermanovou slabůstkou jsou striptýzové kluby, Donnyho perverze se týká omáček a Tiffany je znovuzrozená panna specializující se na kung fu. To jsou Andyho noví přátelé, které potká, když nic netuše následuje dívku svých snů na skupinovou terapii pro závislé na sexu. Ačkoli Andy na sexu sám závislý n...

Hermanovou slabůstkou jsou striptýzové kluby, Donnyho perverze se týká omáček a Tiffany je znovuzrozená panna specializující se na kung fu. To jsou Andyho noví přátelé, které potká, když nic netuše následuje dívku svých snů na skupinovou terapii pro závislé na sexu. Ačkoli Andy na sexu sám závislý není, musí předstírat, že je, aby se sblížil se ženou, po které touží. Přitom ale utrpí Andyho pověst komické důsledky, jak prohlubuje přátelství s kouzelnou skupinou sexuálních závisláků. Tuhle zábavnou komedii napsali a produkovali Lawrence Trilling & Greg Grunberg a obsadili ji samými hvězdami včetně Henryho Winklera, Toma Arnolda, Grega Grunberga, Odette Yustmanové, Joshe Cooka, Roba Benedicta, Kym Whitleyové, Jamese Dentona, Kathrine Narducci a Lisy Lampanelli. Andyho hledání lásky ho zavede na cestu sebeobjevování, která je zábavná, bolestná a dojemná."

Hrají: Josh Cooke, Kathrine Narducci, Sandra Seeling, Lombardo Boyar, Greg Germann, Rob Benedict, Odette Annable

Režie: Lawrence Trilling

IMDb  50 % Kinobox  52 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Skupinový sex online

Skupinový sex online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Skupinový sex recenze a hodnocení

Ve filmu Skupinový sex hrají Josh Cooke, Kathrine Narducci, Sandra Seeling, Lombardo Boyar, Greg Germann, Rob Benedict, Odette Annable.

Film Skupinový sex režíruje Lawrence Trilling.

Film Skupinový sex má 92 minut.

Film Skupinový sex není zatím nikde online.

Film Skupinový sex není zatím kde sledovat.