FB pixel TP pixel
Phantom Punch
Phantom Punch

Sonny Liston: Těžká váha

Phantom Punch
USA | 2009 | Drama | Boxování | 105 minut

Ve strhujícím životopisném snímku ožívá v hereckém podání Vinga Rhamese Sonny Liston, někdejší kontroverzní mistr světa v těžké váze. Film zachycuje jeho život od chvíle, kdy během jeho pobytu v Missourijské státní věznici objevil katolický kněz boxerské nadání, kterým oplýval, až po (ne)slavný "Nev...

Ve strhujícím životopisném snímku ožívá v hereckém podání Vinga Rhamese Sonny Liston, někdejší kontroverzní mistr světa v těžké váze. Film zachycuje jeho život od chvíle, kdy během jeho pobytu v Missourijské státní věznici objevil katolický kněz boxerské nadání, kterým oplýval, až po (ne)slavný "Neviditelný úder Cassia Claye, který v podstatě ukončil jeho kariéru. Sonny Liston: Těžká váha mapuje Listonovy triumfy i tragédie, jeho konflikty s rasismem, mafií i zákonem - cestu k pozici mistra světa!

IMDb  56 % CSFD  64 %

Sonny Liston: Těžká váha online

Sledovat Sonny Liston: Těžká váha online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sonny Liston: Těžká váha online, zda je ke stažení a zda má Sonny Liston: Těžká váha dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 14. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sonny Liston: Těžká váha obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Sonny Liston: Těžká váha, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Sonny Liston: Těžká váha postavy.

Sonny Liston: Těžká váha recenze a hodnocení

Tvůj názor na Sonny Liston: Těžká váha?

Ve filmu Sonny Liston: Těžká váha hrají Ving Rhames, Stacey Dash, Nicholas Turturro, Bridgette Wilson, David Proval, Rick Roberts, Alan van Sprang.

Film Sonny Liston: Těžká váha režíruje Robert Townsend.

Film Sonny Liston: Těžká váha má 105 minut.

Film Sonny Liston: Těžká váha můžete vidět na Voyo.

Film Sonny Liston: Těžká váha je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.