FB pixel TP pixel
Phantom Punch
Phantom Punch

Sonny Liston: Těžká váha

Phantom Punch
USA | 2009 | Drama | Boxování | 105 minut

Ve strhujícím životopisném snímku ožívá v hereckém podání Vinga Rhamese Sonny Liston, někdejší kontroverzní mistr světa v těžké váze. Film zachycuje jeho život od chvíle, kdy během jeho pobytu v Missourijské státní věznici objevil katolický kněz boxerské nadání, kterým oplýval, až po (ne)slavný "Nev...

Ve strhujícím životopisném snímku ožívá v hereckém podání Vinga Rhamese Sonny Liston, někdejší kontroverzní mistr světa v těžké váze. Film zachycuje jeho život od chvíle, kdy během jeho pobytu v Missourijské státní věznici objevil katolický kněz boxerské nadání, kterým oplýval, až po (ne)slavný "Neviditelný úder Cassia Claye, který v podstatě ukončil jeho kariéru. Sonny Liston: Těžká váha mapuje Listonovy triumfy i tragédie, jeho konflikty s rasismem, mafií i zákonem - cestu k pozici mistra světa!

Hrají: Ving Rhames, Stacey Dash, Nicholas Turturro, Bridgette Wilson, David Proval, Rick Roberts, Alan van Sprang

Režie: Robert Townsend

IMDb  56 % Kinobox  59 %

Sonny Liston: Těžká váha online

Sledovat Sonny Liston: Těžká váha online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Sonny Liston: Těžká váha online, zda je ke stažení a zda má Sonny Liston: Těžká váha dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 1. 10. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Sonny Liston: Těžká váha recenze a hodnocení

Tvůj názor na Sonny Liston: Těžká váha?

Ve filmu Sonny Liston: Těžká váha hrají Ving Rhames, Stacey Dash, Nicholas Turturro, Bridgette Wilson, David Proval, Rick Roberts, Alan van Sprang.

Film Sonny Liston: Těžká váha režíruje Robert Townsend.

Film Sonny Liston: Těžká váha má 105 minut.

Film Sonny Liston: Těžká váha můžete vidět na Filmbox+.

Film Sonny Liston: Těžká váha je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.