FB pixel TP pixel
Soudce a drahokam
Soudce a drahokam

Soudce a drahokam

Soudce a drahokam
Česko | 1983 | Pohádky | Rodinné

Pohádka Soudce a drahokam patří do řady v brněnském televizním studiu natočených příběhů, které by šlo souhrnně označit jako "vtipné pohádky z celého světa". Vyprávění o moudrém soudci, dvou kupcích a zmizelém drahokamu pochází až z daleké Koreje. Kupec Kim (J. Zvoník) získá drahokam, který má jeho ...

Pohádka Soudce a drahokam patří do řady v brněnském televizním studiu natočených příběhů, které by šlo souhrnně označit jako "vtipné pohádky z celého světa". Vyprávění o moudrém soudci, dvou kupcích a zmizelém drahokamu pochází až z daleké Koreje. Kupec Kim (J. Zvoník) získá drahokam, který má jeho přítel kupec Dongsig (Z. Junák) předat Kimově manželce Sodže (S. Talpová). K té se však drahokam vůbec nedostane. Přestože Dongsig tvrdí, že jí ho dal. Kdo vyřeší celou záhadu? Moudrý soudce Čangsu (O. Dadák), který i lháře a nepoctivce právem potrestá.

CSFD  65 %

Soudce a drahokam online

Sledovat Soudce a drahokam online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Soudce a drahokam online, zda je ke stažení a zda má Soudce a drahokam dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 1. 7. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Soudce a drahokam recenze a hodnocení

Ve filmu Soudce a drahokam hrají .

Film Soudce a drahokam režíruje .

Film Soudce a drahokam můžete vidět na iVysílání.

Film Soudce a drahokam je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.