FB pixel TP pixel
Arctic Secrets
Arctic Secrets

Tajemství Arktidy

Arctic Secrets
USA | 2016 | Dokumentární seriály | Příroda | 2 řad(a) | 8 epizod

Arktida se rozprostírá na více než 14 milionech čtverečních kilometrů půdy, vody a ledu. Jedná se o jednu z nejpozoruhodnějších oblastí na světě, kde žije bezpočet úchvatných živočichů. Už od nepaměti svádějí na mořském ledu vzájemné souboje predátoři s kořistí... Velryby grónské mají největší tlamu...

Arktida se rozprostírá na více než 14 milionech čtverečních kilometrů půdy, vody a ledu. Jedná se o jednu z nejpozoruhodnějších oblastí na světě, kde žije bezpočet úchvatných živočichů. Už od nepaměti svádějí na mořském ledu vzájemné souboje predátoři s kořistí... Velryby grónské mají největší tlamu ze všech zvířat na Zemi a mohou se dožít až 200 let. Některé z nich dokonce ještě pořád žijí s fragmenty harpun, kterými na ně útočili velrybáři už před celým stoletím. Připojte se s námi ke dvěma domorodým Inuitům na výpravě do nehostinné arktické oblasti známé jako Ninginganiq. Staneme se svědky velkolepého shromáždění těchto tajuplných a úžasných mořských obrů. Čeká nás cesta do mrazivých koutů světa, kde je země neoddělitelně spojená s ledem. Proplaveme mamutí deltou kanadské řeky Mackenzie a prozkoumáme dálavy tundry Nunavik. Odhalíme Tajemství Arktidy a přesvědčíme se o tom, že její nehostinná země poskytuje pouze málo nejen těžce zkoušeným zvířatům, ale i kmenům domorodých Inuitů, kteří trpělivě čekají, až zase přijde kratinké léto.

IMDb  70 %

Tajemství Arktidy online

Sledovat Tajemství Arktidy online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemství Arktidy online, zda je ke stažení a zda má Tajemství Arktidy dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 26. 12. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tajemství Arktidy recenze a hodnocení

V seriálu Tajemství Arktidy hrají .

Seriál Tajemství Arktidy můžete vidět na Prima Plus.

Seriál Tajemství Arktidy je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.