FB pixel TP pixel
The Secret of My Success

Tajemství mého úspěchu

The Secret of My Success
USA | 1987 | Komedie | Romantická komedie | 111 minut

 Brantley Foster, vzdělaný a talentovaný mladík z Kansasu, vždycky snil o životě v New Yorku. Tam se skutečně dostane, ale poznává, jak je těžké získat tam dobré místo. Nemluvě o navazování známostí s dívkami. Brantley navštíví svého strýčka Howarda Prescotta, bohatého majitele společnosti, který mu...

 Brantley Foster, vzdělaný a talentovaný mladík z Kansasu, vždycky snil o životě v New Yorku. Tam se skutečně dostane, ale poznává, jak je těžké získat tam dobré místo. Nemluvě o navazování známostí s dívkami. Brantley navštíví svého strýčka Howarda Prescotta, bohatého majitele společnosti, který mu nabídne místo v poštovním oddělení. Pro začátek nic moc, ale aspoň něco. V nové práci se Brantley setkává s Christy Willsovou. Brantley je přesvědčen, že jediná cesta, jak Christy získat, je stát se vysoce postaveným mužem. Rozhodne se vystupovat pod jménem Carlton Whitfield, jenže brzy se mu věci vymknou z rukou...

Hrají: Michael J. Fox, Helen Slater, Richard Jordan, Margaret Whitton, John Pankow, Cindy Crawford, Fred Gwynne

Režie: Herbert Ross

IMDb  65 % Kinobox  67 %

Tajemství mého úspěchu online

Sledovat Tajemství mého úspěchu online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tajemství mého úspěchu online, zda je ke stažení a zda má Tajemství mého úspěchu dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | české titulky | SD kvalita | od 1. 1. 2016
Půjčení za 71 Kč Nákup za 190 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tajemství mého úspěchu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Tajemství mého úspěchu?

Ve filmu Tajemství mého úspěchu hrají Michael J. Fox, Helen Slater, Richard Jordan, Margaret Whitton, John Pankow, Cindy Crawford, Fred Gwynne.

Film Tajemství mého úspěchu režíruje Herbert Ross.

Film Tajemství mého úspěchu má 111 minut.

Film Tajemství mého úspěchu můžete vidět na Google Play.

Film Tajemství mého úspěchu je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.