FB pixel TP pixel
Tamara Drewe
Tamara Drewe

Tamara Drewe

Tamara Drewe
Velká Británie | 2010 | Romantické filmy | 111 minut

Tento film byl natočen na motivy oblíbeného stejnojmenného komiksového románu Posy Simmondse (jenž byl inspirován klasickým dílem Thomase Hardyho Daleko od hlučícího davu), ovšem moderní romantické zpracování je Hardyho dílu na hony vzdáleno. Současný anglický venkov Tamary Drew, plný pompézních spi...

Tento film byl natočen na motivy oblíbeného stejnojmenného komiksového románu Posy Simmondse (jenž byl inspirován klasickým dílem Thomase Hardyho Daleko od hlučícího davu), ovšem moderní romantické zpracování je Hardyho dílu na hony vzdáleno. Současný anglický venkov Tamary Drew, plný pompézních spisovatelů, bohatých víkendových obyvatel, buržoazních bohémů, nadržených rockových hvězd a samozřejmě mnoha kuřat a krav, je mnohem zábavnější. Když Tamara Drewe zavítá zpět do vísky svého mládí, obrátí život místních obyvatel vzhůru nohama. Tamara - kdysi ošklivé káčátko - se proměnila v neodolatelnou krásku (s malou pomocí plastické chirurgie). Místní obyvatelé se ujídají poblázněním, žárlivostí, milostnými aférami a nejrůznějšími ambicemi a Tamara vládne nejmocnějším a nejstarším kouzlem ze všech: sex appealem.

Tamara Drewe obsazení

Herci: Gemma Arterton, Roger Allam, Bill Camp, Dominic Cooper, Jessica Barden, Luke Evans, Tamsin Greig

Režie: Stephen Frears

IMDb  62 % Kinobox  63 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Tamara Drewe online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Tamara Drewe online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Tamara Drewe dabing nebo titulky.

Tamara Drewe celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Tamara Drewe Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tamara Drewe recenze a hodnocení

Ve filmu Tamara Drewe hrají Gemma Arterton, Roger Allam, Bill Camp, Dominic Cooper, Jessica Barden, Luke Evans, Tamsin Greig.

Film Tamara Drewe režíruje Stephen Frears.

Film Tamara Drewe má 111 minut.

Film Tamara Drewe není zatím nikde online.

Film Tamara Drewe není zatím kde sledovat.