FB pixel TP pixel
Journey with Papa

Tati, to snad ne!

Journey with Papa
Itálie | 1982 | Komedie | 110 minut

Armando je nenapravitelný sukničkář. Cristiano, jeho dospělý syn, je zase nesmělý a velmi plachý muž. Každý z nich je z jiného těsta a oba žijí naprosto rozdílné životy. Armadno si občas koupí ženu na jednu noc a vůbec se za to nestydí. Zrovna, když se chystá vyrazit si s mladou sexy kočkou, překazí...

Armando je nenapravitelný sukničkář. Cristiano, jeho dospělý syn, je zase nesmělý a velmi plachý muž. Každý z nich je z jiného těsta a oba žijí naprosto rozdílné životy. Armadno si občas koupí ženu na jednu noc a vůbec se za to nestydí. Zrovna, když se chystá vyrazit si s mladou sexy kočkou, překazí mu plány synova nečekaná návštěva. Okolnosti je donutí strávit společnou dovolenou, a tak může Armando po letech poznávat, místo tajů ženského těla, svého syna. Nakonec oba zjistí, že se jeden od druhého mají hodně co učit... A o vtipné situace rozhodně nebude nouze!

IMDb  62 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Tati, to snad ne! online

Tati, to snad ne! online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Tati, to snad ne! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tati, to snad ne!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tati, to snad ne! postavy.

Tati, to snad ne! recenze a hodnocení